mavi mutfak sandalyesi ve mavi mutfak masası

Modern Mutfak Sandalyesi Modelleri ile Mutfak Dekorasyonu

Özellikle yemek odası bulunmayan evlerde mutfaklar, evde herkesin ortak olarak en çok kullandığı alanlar arasında yer alır. Country, retro ya da minimal gibi farklı mutfak dekorasyonu stilleri evlere renk ve enerji katarken aynı zamanda en çok zaman geçirilen alanın konforunu yükseltmek için çözümler sunar. Modern mutfak sandalyesi, masası ve aksesuarları kullanarak farklı tarzlarda mutfaklar oluşturabilirsiniz.

retro tarzını yansıtan metal sandalye ahşap beyaz kitaplık ve eski film ışıklandırması

Retro Tarzı Mobilya Modelleri Ev Dekorasyonunda Nasıl Kullanılır?

Geçmişi anmak ve hayatımızda geçmişin keyifli ve hoş detaylarına yer vermek için kullanabileceğiniz retro tarzı mobilya modelleri ile yaşam alanlarında hoş bir görünüm elde etmek mümkün. Retro, yakın geçmişte popüler olan akımların yeniden kullanıldığı hoş bir tarz olarak dikkat çekerken bu keyifli ve enerji yüksek tarzı yaşam alanlarında kullanarak farklılık yaratan bir dekorasyon elde edebiliriz.

Koltuk Takımınızı Seçmeden Önce Mutlaka Okuyun: Koltuk Renkleri ve Anlamları

Koltuk takımı seçmek dekorasyon için oldukça önemli bir adımdır. Hem renk hem de tasarım açısından beklentilerinizi karşılayacak bir koltuk takımı için koltuk renkleri ne ifade ediyor? sorusuna cevap bulmanız gerekir. Renkler dekorasyonun temelini oluşturan en önemli unsur olduğu için doğru koltuk renkleri ile hayalinizdeki yaşam alanını kolayca elde edebilirsiniz. Kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, gri, mor, pembe ve siyah gibi farklı renkleri ve anlamlarını göz önünde bulundurarak koltuk takımı seçebilirsiniz.

ahşap aydınlatma modelleri

Aksesuarlar ile Evinizi Tamamlayın: Birbirinden Şık Aydınlatma Modelleri

Dekorasyonda aksesuarların önemi oldukça fazladır. Doğru aksesuar seçimleri yaparak en sade alanları bile göz alıcı bir hale getirmek mümkün. Dekoratif aydınlatma modelleri de yaşam alanlarında hem şıklığı hem de ferahlığı sağlayan çözümler olarak oldukça işlevsel parçalardır. Bir aydınlatma parçası ile ışık ihtiyacının yanı sıra aksesuar ihtiyacını da ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle küçük alanlarda çok sayıda parça kullanmak istemeyenler için çözüm sunan aydınlatma modelleri ile hoş ve şık bir ortam yaratabilirsiniz.

yemek odası dekorasyonu

Renk ve Model Seçimi Nasıl Olmalı? Yemek Odası Dekorasyonu Hakkında Her Şey

Yemek odası dekorasyonu günlük hayatta size keyif ve enerji veren bir unsur olması sebebiyle oldukça önemlidir. Hem günlük aile sofralarının hem de kutlamaların ve ziyafetlerin organize edildiği alanlar olarak öne çıkan yemek odaları doğru tercihler ile size keyifli zamanlar geçirtecek. Yemek odası günün her öğününde sizi ağırlayacak ve özel organizasyonlarınızda misafirlerinize konforlu ve iyi hissettirecek şekilde dekore edilmelidir. Yemek odası dekorasyonunda iki ana unsur olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Renkler ve modeller hem kendinizi hem de evinizi yansıtmanız için doğru çözümler sunarken aynı zamanda yemek saatlerini keyifle doldurmalıdır.

1 2 3 8

SİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ!

BİZE YAZIN

     

© 2016 LODA MOBİLYA

 

Close

BİZE YAZIN!

Soru ve önerilerinizi bize iletin.

İhtiyacınız Nedir?