Renk Devrimi

Renklerin egemenliğinde bir yaşam alanı yaratmaya ne dersiniz? Loda Mobilya’nın enerji yayan yan sehpaları ve tabureleri tam size göre. Özgür, yenilikçi ve kesinlikle renkli!

Evin Her Köşesine Zarif Dokunuşlar

Tasarımları ile adından söz ettiren Loda, yeni sezona da güçlü modeller ile hazırlanıyor. Malzeme ve renk uyumları ile de dikkat çeken ürünler, evin her odasında konforlu, seçkin ve kaliteli bir yaşam alanı oluşturmayı başarıyor. Salondan yemek ve yatak odalarına uzanan bu geniş yelpaze içinden birkaç tasarımı sizin için inceledik.

Loda Mobilya’dan Fırsat Hareketi

Çağdaş mobilya anlayışının en önemli temsilcilerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya’nın Bursa mağazalarında indirim hareketliliği başlıyor.

Loda Mobilya, Bursa’da Büyük Fırsat Hareketini Başlatıyor!

Çağdaş mobilya anlayışının en önemli temsilcilerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya’nın Bursa mağazalarında indirim hareketliliği başlıyor. Tüm ürün gruplarında geçerli %15 + %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek olan Loda, en özel koleksiyonlarla yaşam alanlarında farklı bir atmosferin kapılarını aralıyor.

renkli ahşap kitaplık

Ahşap Kitaplık mı? Modern Duvar Rafları mı? Kütüphanen İçin Yaratıcı Fikirler

Boş zamanlarınızda ne yapmayı seversiniz? Bu soruyla hayatınız boyunca defalarca kez karşılaştığınıza eminiz. Bu soruya verilen en genel geçer yanıt ise daima kitap okumak olmuştur. Ancak siz, eğer bu soruya böyle bir yanıt verip geçiştirenlerden değil de, gerçekten kitap okumayı hem bir alışkanlık hem de bir keyif unsuru haline getirebilmiş olanlardan iseniz kitaplarınızı dostlarınızla paylaşmak ya da onlara kolayca ulaşabilmek için bir kitaplığa ihtiyaç duyacağınızı varsayabiliriz. Ancak önemli olan soru şu: nasıl bir kitaplık? Ahşap kitaplık, duvar rafları, modern dizaynlar, klasik düzenden vazgeçmeyenler… Bu yazımızı aslında herkes için derledik!

Loda Mobilya Fırsat Sunuyor

Çağdaş mobilya anlayışının en önemli temsilcilerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya’nın Bursa mağazalarında indirim hareketliliği başlıyor. Tüm ürün gruplarında geçerli %15 + %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek olan Loda, en özel koleksiyonlarla yaşam alanlarında farklı bir atmosferin kapılarını aralıyor.

Farklı Konsept

Çarpıcı tasarımları cesur ve yenilikçi çizgilerle birleştiren Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları TV üniteleri, Koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %15+10’luk indirim avantajlı bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak indirimlerle ilgili olarak “Loda Mobilya olarak bir evden çok bir yaşam alanı yaratmak için çalışıyor ve yatırımlar yapıyoruz. Büyüyen hedeflerimize büyüyen mağaza ağımız eşlik ederken rotamızı, hayallerimizle belirliyoruz. Tam da bu sebeple mobilyada indirim hareketi başlattık. Tek bir amacımız var; ilham veren tasarımlarla evlerdeki değişimin bir parçası olamak” dedi.
‘Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımları minimalist ve özgür bir tavır’ felsefesiyle yola çıkan Loda, tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirlemeye devam ediyor.Sunduğu indirim fırsatlarıyla Loda Mobilya, sizleri değişimin bir parçası olmaya Bursa mağazalarına çağırıyor.

Kent 22 Temmuz 2017

bench ne demek

Bench Ne Demek? Dekorasyonda Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yenilenen dekorasyon fikirleri, insanlara en son sezonu yakalayan bir firma ile çalışma isteği veriyor. LODA Mobilya, yeni sezonlara öncülük eden tarzı ile daima sizin için en uygun firma. Bu yazımızda yemek konseptini olduğu gibi değiştiren Bench akımına bir göz atacağız. Bench ne demek, nerede ve nasıl kullanılır, işlevselliği ve dekoratif zevki nasıl şekillendirir, bunları birlikte inceleyeceğiz.

oturma odası dekorasyonu

Oturma Odası Dekorasyonu Hakkında Faydalı İpuçları

Mutlu bir evin anahtarı, birlikte en çok zaman geçirilen yerlere gösterilen özenle başlar. Bu bilinen bir fikir olmasına karşın, yine de bazen bizlere sanki oturma odası denince sadece koltuk ve televizyonu çağrıştırabiliyor. Bu sebeple, bu yazımızda hem yaşam kalitenizi artırmak için hem de en sık kullandığınız odanızı olabildikçe işlevsel ve konforlu bir şekilde değerlendirmeniz için oturma odası dekorasyonu hakkında faydalı ipuçlarını derledik.

Loda Modern Yatak Odası Takımı

Klasik Anlayışın Ötesinde: Modern Yatak Odası Mobilya Modelleri

Belki çoğu insan sadece geceleri, sadece uyumak için kullanıyor yatak odalarını. Evin en az aktif olarak kullanılan odası belki de. Üstelik misafir ağırlamayacağınız bir oda. Dolayısıyla belki de dekorasyon konusunda en sona bırakılan, üzerine en az titrenen oda. Ama yatak odalarında geçen her zaman insanın iç huzurunu kazanması, fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmesi için çok önemli bir yere sahip. Bu minvalde modern yatak odası mobilya modelleri size yatak odanızın dekorasyonuna farklı bir perspektiften bakma ve yatak odanıza alışılmışa göre çok daha estetik ve dinlendirici bir görünüm kazandırma fırsatı sunuyor.

1 2 3 7

SİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ!

BİZE YAZIN

     

© 2016 LODA MOBİLYA

 

Close

BİZE YAZIN!

Soru ve önerilerinizi bize iletin.

İhtiyacınız Nedir?