TASARIMCILARIMIZ

İşbirliği yaptığımız tasarım ofisimizin değerli çalışma arkadaşları.

ANDREA CHIAPPA

ANDREA CHIAPPA

2008 yılından bu yana bir çok projeye imza atan Adrea Ciappa, tasarladığı mekanlarda her daim basit ve yalın, fakat aynı zamanda sıcak ve eğlenceli bir dil kullanmayı tercih ediyor. Tasarımı tıpkı nefes almak gibi bir ihtiyaç olarak görüyor ve tasarım olmadan ruhumuzun mutlu olamayacağını savunuyor.

İÇ MİMAR ALICE DE GIOVANNI

ALICE DE GIOVANNI

ALICE DE GIOVANNI

Brescia’da sanat okulundan mezun olduktan sonra öğrenimini Floransa Güzel Sanatlar Akademisi’nde tamamladı. Sanat ve tasarım tutkusu onun minimal ve Feng Shui felsefesine yakın olarak tanımlayabileceğimiz tarzını oluşturdu. Proje tasarımlarında evrenselden özele, her nevi mekana uygun ve özel tasarımlar kullanıyor. Projelerinde, yaşayan mekanların işlevsel olarak çevresine uyum göstermesine büyük önem veriyor.

TASARIMCI BAŞAK ELBÜKEN

BAŞAK ELBÜKEN

BAŞAK ELBÜKEN

İstanbul doğumlu tasarımcı lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarımı Meslek Lisesi’nde tamamladı. Tasarımın kendisi için bir tutku olduğunu fark ettikten sonra yelpazesini genişleterek lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde tamamladı. Üniversite eğitimi sırasında Erasmus programı kapsamında Almanya’nın Halle şehrinde bulunan Burg Giebichenstein Kunsthochschule Halle’de bir dönem İç Mimarlık eğitimi gördü. 2010 senesinden itbaren aktif olarak çalışıyor ve bugüne kadar katıldığı tasarım yarışmalarından sayılı ödüller aldı.

TASARIMCI DIMITRI PALADE

DIMITRI PALADE

DIMITRI PALADE

Moldova doğumlu tasarımcı ilk tecrübesini tasarım eğitimi gördüğü üniversitenin, Çince dil eğitim dersleri için ayrılmış olan sınıfının tasarım projesi ile edindi. Bu proje sayesinde profesörlerin dikkatini çekmeyi de başarmış oldu. Profesörlerinin önerisi ile birçok çalışmaya imza atan Dimitri Palade, çalışmalarına İç Mimar, Teknik Tasarımcı ve CG Artist olarak devam etmektedir.

İÇ MİMAR LIVIO ORIZIO

LIVIO ORIZIO

LIVIO ORIZIO

Brescia doğumlu tasarımcı, 2014’te Politecnico di Milano Üniversitesi’nin İç Mimarlık bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Brescia’da bir tasarım stüdyosunda çalıştıktan sonra, 3D görsel ve grafik tasarım konularında çalışmalarına devam etti. Mekanlarda detaydan-bütüne tasarım anlayışı ile farklılık yaratmaktadır.

TASARIMCI MICHELA TOMASONI

MICHELA TOMASONI

MICHELA TOMASONI

Brescia’daki Oliveri Sanat Okulu mezunu olan tasarımcı, iç mimar olarak çalışmalarına başladı. Sanat tarihi, mimari ve tasarım konularında bilgili olduğu kadar tasarımların nasıl sunulacağı konusunda da gelişmiş pazarlama bilgisine sahip. Ev yaşamının pratik ve işlevsel kurallarına dikkat ederek mobilyaları ve nesneleri kurguluyor. Tasarımlarında seçtiği her bir ürün özgün, özel ve İtalyan kalite anlayışını yansıtan işçilikle üretilmiş nesnelerdir.

SİZİ DİNLEMEYE HAZIRIZ!

BİZE YAZIN

     

© 2016 LODA MOBİLYA

 

Close

BİZE YAZIN!

Soru ve önerilerinizi bize iletin.

İhtiyacınız Nedir?