Modern ve retro ev aksesuar tasarımlarına evinizde yer açın. Farklı tarzdaki aksesuar tasarımlarını kullanarak mobilyalarınıza ayrı bir hava katabilirsiniz.
Son dönemde ev aksesuarlarında popüler, ahşap ve doğal ağaçtan yapılmış aksesuar modelleri ve metal detaylarla tamamlanmış rustik akseasuar tasarımları evinize farklı bir hava katıyor.
Loda Mobilya aksesuarları, özgün tasarımları ve minimal detayları ile dikkat çekiyor. Son zamanların trend zigon sehpa çeşitleri, ahşap tabureler, c sehpa modelleri, genellikle oturma odalarında tercih edilen pratik yan sehpalar ve yatak odalarının vazgeçilmezi şifonyer modelleriyle evinize tarz katacak farklı ev aksesuar çeşitleri Loda Mobilya'da sizleri bekliyor.

 

1–12 / 25 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress Çamaşırlık

Günümüz mobilya trendlerinde önceliği alan estetiği işlevsellikle buluşturma anlayışının en güçlü temsilcilerinden İmpress Çamaşırlık, paslanmaz aynadan yan detayları ve geniş depolama alanıyla farkını ortaya koyuyor.
Kapat

Tolo Çamaşırlık

Bir çamaşırlıktan sadece fonksiyonellik beklemeyen ve bu konuda standartlarından ödün vermeyenlerin hayır diyemeceği güçlü bir tasarım… Yüksek gusto ve rafine çizgilerle hayat bulan ve sağladığı geniş depolama alanıyla işlevsel çözümler sunan gerçek bir yardımcı...
Kapat

Tag Puf

Doğu'nun oryantalizmini Batı'nın modern anlayışıyla harmanlayan Tag puf, dore renginin ihtişamını tasarımın zarafetiyle buluşturuyor.

Kapat

Tolo Tamamlayıcı

Güçlü bir ev dekorasyonu, karakterli aksesuarlardan geçer… Tolo Tamamlayıcılar; ahşap tablaları, metal pirinç ayakları ve iddialı tasarımıyla güçlü bir ev dekorasyonunun anahtarını sunuyor.
Kapat

Tray Puf

Klasik puflara karşı meydan okuyuş Tray Puf ile başlıyor... Cesur ve iddialı tavrıyla Tray Puf, ahşabın sıcaklığını renklerin çarpıcı enerjisiyle buluşturarak komplike bir armoni yaratıyor. Üstelik metal prinçten oluşan ara blokları , tepsili ve tepsisiz kullanıma olanak sağlayan tasarımıyla da işlevsel çözümler sunuyor.
Kapat

Kaki Çekmeceli Kutu

Kaki Çekmeceli Kutu’yu dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin;  pencerenin yanında duran berjerinizin yanında ya da antrenizde çok şık duracak.
Kapat

Kaki Yuvarlak Kutu

Meşenin dingin atmosferi retro tarzın enerjisiyle buluşuyor. Kaki Yuvarlak Kutu, yaşam alanlarına yepyeni bir soluk kazandırıyor.
Kapat

Dejavu Komodin

Lake ve yerli cevizin muhteşem uyumuyla ortaya çıkan Dejavu Komodin, koleksiyonla vazgeçilmez bir bütünlük sağlıyor.
Kapat

Modo Komodin

Estetik ve işlevselliğin ön planda olduğu Modo Komodin, yatak odanızın en kullanışlı parçası olacak.
Kapat

Prisma Zigon

Tasarımıyla dikkat çeken Prisma modelini hem zigon hem de yan sehpa olarak kullanılabilirsiniz.
Kapat

Log C Sehpa

Log C Ceviz Yan Sehpa, tablalar arasındaki masif ceviz çıtaları ve tekerlekli ayak formu ile, sade görünümünün yanında kullanım kolaylığı sağlıyor.
Kapat

Toni C Sehpa

Metal dairesel formdaki ayak modeli ve masif tablası ile tasarım objesi olarak kullanabileceğiniz Toni Yan Sehpa’yı, servis masası olarak da kullanabilirsiniz.