Oturma gruplarının tamamlayıcı parçası haline gelen c sehpalar, kullanışlı olması ve şık tasarımları ile dikkat çekiyor. Portatif bir sehpa modeli olarak da değerlendirilebilen c sehpalar, geleneksel zigon kullanımının konforlu hale dönüştürülmüş hali olarak da tanımlanabilir. Yüksek ayakları ve "c" harfi şeklindeki gövde yapısı ile koltukta oturan kişiye rahat bir kullanım alanı yaratıyor. Büyük ve hantal sehpalar yerine tercih edilen c sehpalar, işlevselliği ile de tercih ediliyor. "C sehpa nedir ve hangi alanlarda kullanılır?" sorunusuna daha detaylı bir yanıt bulmak için Loda Blog'ta yayınlanan yazımızı inceleyebilirsiniz.

6 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Salda C Sehpa

Ahşabın güçlü enerjisini pirincin karakterli ruhuyla buluşturan Salda C Sehpa, modern ve klasik dokuların güçlü birlikteliğine olanak tanıyor. İki yönlü kullanılabilir formuyla dekorasyon özgürlüğü sunan Salda C Sehpa, zamansız tasarımıyla geçmişi bugünde buluşturuyor.
Kapat

Cross C Zigon Sehpa

Metal statik boyalı ayak formu ve lake üst tablası ve iç içe geçebilen özelliği ile Cross Side Servis Sehpası evinizin vazgeçilmezi olmaya aday.
Kapat

London C Sehpa

Ceviz ve meşe masif seçenekleriyle seçim özgürlüğü sunan London C Sehpa, ezberbozan formuyla ise modern tarzın tutkunlarına sesleniyor.
Kapat

Prisma Zigon

Tasarımıyla dikkat çeken Prisma modelini hem zigon hem de yan sehpa olarak kullanılabilirsiniz.
Kapat

Log C Sehpa

Log C Ceviz Yan Sehpa, tablalar arasındaki masif ceviz çıtaları ve tekerlekli ayak formu ile, sade görünümünün yanında kullanım kolaylığı sağlıyor.
Kapat

Otto C Sehpa

Otto ile evinizde farklı bir atmosfer yaratmak sizin elinizde. Otto’yu dilerseniz servis sehpası olarak da tercih edilebilirsiniz.