Yatak odası mobilyasının temel parçalarından biri olan gardırop, Loda Mobilya koleksiyonlarında da önemli bir yere sahip. Yatak odası dekorasyonu için seçebileceğiniz farklı tarz ve boyutlarda gardırop modelleri, malzemesi ile de tercih sebebi olabiliyor. Son zamanlarda oldukça popüler olan retro mobilya modelleri, gardıropların tarzına da yansıyor. Modern retro gardırop modelleri, ağaç gardırop modelleri gibi farklı tasarımlar aynı ve metal detaylarla birleşiyor ve harika birer tasarıma dönüşüyor. Geçmişin günümüze yansımasını temsil eden bu gardırop tasarımları Loda mobilya’da sizleri bekliyor. 


1–12 / 14 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Salda Gardırop

Klasik dolap algısını yıkmaya ve cesur bir tercih yapmaya hazır mısınız? Cevabınız evet ise Salda Dolap, ezberbozan dizaynı, özgün formu ve şaşırtıcı detaylarıyla iyi bir seçenek oluşturuyor. Orta modülünde akordiyon kapak ve füme aynanın tercih edildiği Salda, geniş depolama alanı ile evin tüm yükünü üstlenmeye hazırlanıyor. Üstelik ahşabın tüm sıcaklığı yaşam alanlarına getirmeye hazırlanan Salda Dolap, sıradışı bir şıklık yakalamak isteyenleri bekliyor...
Kapat

Impress Gardırop

Net tavrı ve güçlü duruşuyla iddialı bir seçenek oluşturan İmpress Dolap, paslanmaz aynanın kullanıldığı kulpları, geniş depolama alanı ve işlevsel iç tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlıyor
Kapat

Palma Gardırop

Palma gardırop ile şıklık yatak odanıza taşınıyor. Yerli ceviz kaplaması ve yatak başında kullanılan beyazın verdiği huzur, yatak odanızı saracak.
Kapat

Prisma Gardırop

Freze cevizin Lake ile uyumu, sürgü kapaklardaki kulp detayı ve dolap içi dizaynı ile Prisma Gardırop kıyafetlerinizin vazgeçilmezi olacak.
Kapat

Sahra Gardırop

Kapağındaki büyük boy aynasıyla birlikte içine gizlenmiş olan televizyon sayesinde yatak odanıza keyif katan Sahra Dolap, geniş iç hacmi ile de eşyalarınız için yeterli saklama alanı sunuyor.
Kapat

Daytona Gardırop

Daytona Dolap, sade çizgileriyle serinin tamamlayıcısı olarak göz önünde.
Kapat

Genga Gardırop

Genga Dolap, 4 akordeon kanattan oluşan kapıları, beyaz üzerine kullanılan ahşap kulpları, tasarımında gözetilen sade ve şık çizgileri ile aradığınız tüm özelliklere sahip.
Kapat

Numa Gardırop

3 büyük ana bölmeden oluşan Numa Dolap, orta sürgüdeki büyük boy aynası ile tasarımda fark yaratırken, geniş iç hacmi ile tüm eşyalarınız için yeterli saklama alanı sunuyor.
Kapat

Alito Gardırop

Geniş depolama imkanı sunarak evin tüm yükünü üstlenen Alito Gardırop, estetik dokunuşlarla yatak odanızdaki en özel detaylardan biri olmaya hazırlanıyor.
Kapat

Siena Gardırop

Çift sürgü kapakların oluşturduğu asimetri, derzli füme aynanın yerli ceviz ile buluşmasından ortaya çıkan Siena gardırop, dolap iç detayları ile işlevsel kullanım sunmakta.
Kapat

Lanka Gardırop

Lanka dolap alıştığınız tasarımlardan çok farklı bir özelliği ile öne çıkıyor. Ayna yüzeyli orta kapağının arkasına gizlenmiş bir TV, size yatak odasında film izleme keyfini sunuyor.
Kapat

Kaki Gardırop

Kaki Dolap, çift sürgülü kapısı ve meşe yüzeyi üstünde beyaz detayı ile şıklıkta sınır tanımıyor… Geniş iç hacmi sayesinde ise fonksiyonel kullanım sağlıyor.