Günümüzde yaşam alanlarının küçülmesiyle ailelerin tercihi şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunan modern ve minimal konseptlerden yana. Ürünlerini bu bakış açısı ile tasarlayan Loda Mobilya, daha konforlu bir uyku için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Modern karyola ve retro karyola modelleri ile yatak odanız için farklı seçenekleri değerlendirebilir, karyola modellerinin tamamlayıcı ürünleri ile birlikte yatak odanızı dekore edebilirsiniz. 


1–12 / 14 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Salda Karyola

Modernist bir yaklaşımla hayat bulan Salda Karyola, loft mobilya anlayışının güçlü ve karakteristik havasını başarıyla taşıyor. Keskin ve maskülen hatları, ensdütriyel ve Kuzey stilinin soğuk ve net çizgisini hissettiren tavrıyla çağdaş tarzın tutukunlarına çarpıcı bir tercih sunuyor.
Kapat

Impress Karyola

Yaşam alanlarına çağdaş bir yorum getirmek isteyenlerin hayır diyemeyeceği İmpress Karyola, loft stil anlayışı ile güçlü bir tercih oluşturuyor. Maskülen tavrının en güçlü oyuncusu ahşap ayakları ve özel kapitone dikişli kumaş uygulamasının kullanıldığı yatak başlığı ile rafine bir portre çiziyor.
Kapat

Sır Karyola

Ahşap aksamı yerli cevizden üretilen Sır Karyola, traversler kumaş kaplı detayları ve baş ucu led aydınlatmaları ile göz dolduruyor.
Kapat

Siena Karyola

Açılı karyola başı formu, döşeme ve yerli ceviz yan kenarlarıyla tamamlanmış tasarım; Siena karyolayı benzersiz kılıyor.
Kapat

Sahra Karyola

Klasik ve modernizmi içinde barındıran Sahra Karyola, tamamen doğal kaplamalı ayak ve gövdesiyle şıklık ve sağlamlığı bir arada sunuyor. Y:120cm G:192cm D:210cm
Kapat

Prisma Karyola

Prisma karyola, komple döşemeli formu ve havada durma hissini uyandıran orta ayak detayları ile diğer modellerden ayrılarak yatak odanıza farklı bir hava veriyor.  
Kapat

Palma Karyola

Palma Karyola ile şıklık yatak odanıza taşınıyor. Yerli ceviz kaplaması ve karyola başında kullanılan beyazın verdiği huzur, yatak odanızı saracak.
Kapat

Numa Karyola

Numa Karyola, ahşap ağırlıklı bir tasarım olarak karşınızda. Karyola başının yerli ceviz kaplaması serinin doğallığını vurguluyor.    
Kapat

Lotus Karyola

Karyola başındaki yastık ve yerli ceviz kaplama ayakları ile Lotus Karyola sade çizgileri ile şıklığı yatak odanıza getiriyor.
Kapat

Lanka Karyola

Lanka Karyola, tasarımı ve ağır duruşu ile serinin göz alıcı parçalarından. Siyahın zarafeti, ahşabın sıcaklığı ile, Lanka Şifonyer’de buluşuyor. 3 çekmeceli fonksiyonel tasarımı ile de geniş kullanım alanı sunuyor.

Kapat

Kaki Karyola

Kaki, yatak odasında huzurun ve rahatlığın hakim olduğu bir atmosfer yaratmak isteyenler için yatağı bir tül ile sararken, beyazın duruluğunu odanıza getiriyor.
Kapat

Genga Karyola

Genga Karyola, dolgulu karyola başında tercih edilen kumaşı, meşe kapalaması ile seride fark yaratmayı başarıyor.