Çalışma alanlarında sıklıkla tercih ettiğimiz kitaplık modelleri son zamanlarda evin farklı bölümlerinde de dekorasyon objesi olarak kullanılıyor. Salon gibi büyük alanları ikiye bölmek için de tercih edilen kitaplıkların dekoratif birer objeye de dönüştüğünü söyleyebiliriz. Loda Mobilya modern kitaplık modelleri ile evinize dekoratif olarak da yakışacak farklı modelleri sunuyor. Palet kitaplık modeli, antrasit renklerle kombinlenmiş çok raflı kitaplıklar ve daha fazlası Loda'da sizi bekliyor. 


5 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Boxes Kitaplık

Farklı ölçülerdeki kutucukların birleşmesiyle ortaya çıkan Boxes Kitaplık, evinizde farklılık yaratan tamamlayıcı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor.
Kapat

Lotto Kitaplık

Kapaklı veya kapaksız tercih edebileceğiniz Lotto Kitaplık, farklı lake renk kullanımı ve çekmece çözümleri ile evinizin en sevdiğiniz parçası olmaya aday oluyor.
Kapat

Kanem Kitaplık

Alt tablası dönen ve renkli raflarıyla dikkat çeken Kanem Kitaplık evinizin enerjisini yükseltiyor.
Kapat

Kaki Kitaplık

Dilediğiniz kadar Kaki modülünü yan yana getirerek, evinizin istediğiniz bölümünü kocaman bir kitaplık haline getirebilirsiniz. Ayrıca çok fonksiyonel olan Kaki Kitaplık, eşya saklama kapasitesi sayesinde dağınık salonlara son veriyor.
Kapat

Cubo Kitaplık

Evinize stil kazandıracak Cubo Kitaplık, ahşap yapısı ve zıtlıkların uyumunu yansıtan detayları ile modern bir duruş sergiliyor.