Konforlu ve şık bir oturma alanı için koltuk takımı en önemli parçalardan biridir. Oturma alanınız için koltuk seçimi yaparken konfor ve tarz belirleyici faktörler arasındadır. Öncelikle koltuk takımınızdan beklentinizi belirlemeniz gerekir. Konfor mu? Tarz mı? Yoksa her ikisini de taşıyan tasarım koltuk modelleri mi? İkisini bir arada bulabileceğiniz Loda koltuk modelleri, farklı tasarımları konfor ile buluşturan modelleri ile sizleri bekliyor. Modern koltuk modelleri, retro koltuk modelleri ve daha fazlası için Loda mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

1–12 / 30 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Pigolio Koltuk

Maskülen hatların başrolde olduğu Pigolio Kanepe, karakterli duruşuyla güçlü bir stil yaratıyor. Sıradışı bir şıklık yakalamak isteyenler için özel bir seçenek sunan Pigolo, geniş ve konforlu minderleriyle de oldukça rahat bir deneyim fırsatı yaratıyor.
Kapat

Norma Koltuk

Maskülen hatların hakim olduğu Norma Koltuk, modernist dokunuşlar ve metal antrasit ayaklarıyla loft bir yorum kazanarak güçlü bir dizayn dili ortaya koyuyor. Estetik tavrıyla ön plana çıkan tasarım, konforlu yapısıyla da şaşırtmaya devam ediyor.
Kapat

Impress Koltuk

Impress Koltuk, klasik kanepe anlayışını yerle bir ediyor ve özgün tasarımıyla iddiasını ortaya koyuyor. Minimal formuna eşlik eden pirinç detaylı ayaklarıyla sıradan bir kanepenin çok ötesinde bir silüet çizerken, zengin kumaş seçenekleriyle de bu iddianın bir parçası olmayı başarıyor.
Kapat

Salda Koltuk

Sofistike tarızyla bugünün ve geleceğin tüm dekorasyon normlarını karakterize eden Salda Koltuk; keskin köşeleri, net tavrı ve modernist bir yaklaşımla hayat bulan tasarımıyla rafine bir tercih sunuyor.
Kapat

Simbole Koltuk

Geçmişin incelikli ruhunu retro bir anlayışla yorumlayan Simbole Koltuk, modern dokunuşların izinde zamansız bir ikona dönüşüyor. Estetik yönüyle fark yaratan Simbole, konforlu yapısı ve kullanışlı formuyla da şaşırtmaya devam ediyor.
Kapat

Vitale Koltuk

Maskülen, loft ve kesinlikle karakterli… Sert hatları ve metal antresit ayaklarıyla modern ve şehirli bir portre çizen Vitale Koltuk, geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle konforlu bir deneyim sunuyor.
Kapat

Rota Koltuk

Hayatta olduğu gibi ev dekorasyonunda da rotanızı, seçimleriniz belirler. Rota Kanepe ile evinizdeki şıklık ve konforu siz belirleyin.
Kapat

Spazio Koltuk

Tercihleriniz yol haritanızı belirler. Yaşam alarında tercihiniz modern ve konforlu tasarımlardan yana ise Spazio Kanepe, iyi bir seçenek oluşturuyor.
Kapat

Quatro Koltuk

Derinin karakterli ve asil duruşunu üzerinde sergileyen Quatro Kanape, yaşam alanlarına yeni bir kimlik kazandırıyor. Ayrıca derinin sert mizacına meydan okuyan metal ayaklarıyla Quatro Kanepe, derive metal uyumuyla sofistike bir etki yaratıyor.
Kapat

Alba Koltuk

Retro tarzıyla dünün izlerini bugünün değerleriyle harmanlayan Alba Kanepe, renkli şeritleri ve konforlu minderleriyle keyifli bir deneyim sunuyor.
Kapat

Alfa Koltuk

Bazı parçalar zamansızdır. Tıpkı, klasiklere adını yazdıran dokunuşların ve retro izlerin etkisiyle hayat bulan Alfa Koltuk gibi…
Kapat

Moon Koltuk

Dinamik ve modern çizgisiyle Moon Kanepe, dingin bir renk paletiyle çağdaş yaşam alanlarına dokunuyor.