Yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları arasında yer alan komodin, işlevsel olarak farklı modellerde tasarlanıyor. Genellikle yatak başlarına yerleştirilen komodin, abajurlarla tamamlanarak şık bir görünüm sağlıyor. Çekmeceli veya çekmecesiz yan sehpa formunda olan farklı modelleri kullanım amacınıza bağlı olarak tercih edebilirsiniz. Komodin modelleri, yatak odası mobilyanıza uyumlu olarak tercih edebileceğiniz gibi farklı renkler ve tasarımlarla da yatak odanıza renk katabilirsiniz. Modern komodin modelleri dizayn olarak öne olana çıksa da retro komodin ve klasik komodin modelleri genellikle işlevsel olarak tasarlanmaktadır. Loda Mobilya, işlevsel ve şık komodin modelleri ile yatak odanıza farklı bir hava katmak için sizi bekliyor.


1–12 / 19 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Salda Komodin

Sınırların dışına çıkmaktan korkmayanlara özel gerçek bir tasarım… Alışkın olduğumuz komodin algısının dışında kreatif bir dizayn dilinin tercih edildiği Salda Komodin, led aydınlatmasıyla da sıcak bir atmosfer yaratmanın anahtarını sunuyor.
Kapat

Impress Komodin

Modern zamanların güçlü akımı minimalizmi başarıyla devam ettirren Impress Komodin, sade görünümünün yanı sıra saklı bir iddia sunuyor. Özel detaylarıyla farklılaşmayı başaran İmpress Komodin, bas çek formunda tercih edilen kapakları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor.
Kapat

Alito Komodin

Rafine tavrıyla yalın ama iddialı bir seçenek sunan Alito Komodin, özel detaylarıyla da şaşırtıcı bir etki bırakıyor.
Kapat

Sır Komodin

Sır Komodin,özel metal üzeri ahşap kaplama ayakları ile sağlamlığı tanımlıyor. Yerli ceviz ahşap aksam malzeme kullanılarak üretilen Sır Komodin, ahşabın sıcaklığını yatak odanıza yansıtıyor.
Kapat

Kaki Çekmeceli Kutu

Kaki Çekmeceli Kutu’yu dekoratif olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin;  pencerenin yanında duran berjerinizin yanında ya da antrenizde çok şık duracak.
Kapat

Kaki Yuvarlak Kutu

Meşenin dingin atmosferi retro tarzın enerjisiyle buluşuyor. Kaki Yuvarlak Kutu, yaşam alanlarına yepyeni bir soluk kazandırıyor.
Kapat

Lanka Komodin

Yuvarlak hatları ve farklı tasarımıyla dikkat çeken Lanka Komodin, Lanka serisinin en önemli tamamlayıcısı.
Kapat

Dejavu Komodin

Lake ve yerli cevizin muhteşem uyumuyla ortaya çıkan Dejavu Komodin, koleksiyonla vazgeçilmez bir bütünlük sağlıyor.
Kapat

Genga Komodin

Genga Komodin’in, Genga Yatak Odası ile sağladığı bütünlük görülmeye değer.
Kapat

Kaki Komodin

Kaki Komodin, beyazın ve meşenin duru bileşimi olarak karşınızda. Sadeliğindeki şıklık, kulp detayı ile zenginleştirilmiş.
Kapat

Numa Komodin

Numa Komodin, farklı ayak tasarımı ile göze çarparken, geniş bir çekmece ile bütünü tamamlıyor.
Kapat

Palma Komodin

Palma Komodin, ölçüleri ve tasarımı ile Palma Karyola ile uyum içinde. Geniş çekmecesinde başucunuzda bulunmasını istediğiniz her şeye yer var.