Yemek odası ve salon dekorasyonunda tercih edilen konsol modelleri, işlevsel detayları ile dikkat çekiyor. Dekorasyon trendleri arasında yer alan konsollar, benzer işlevine göre vitrinlerin yerini alıyor. İç hacimleri, kapaklı dolap ve çekmeceli seçenekleri ile yemek odanızda misafirleriniz için ayırdığınız takımlarınızı muhafaza edebileceğiniz bir alana dönüşüyor. Modern konsol tasarımları şıklığı ile de dikkat çekerken evinde retro bir hava isteyenler için ise önerimiz retro konsol tasarımlarından yana olabilir.

1–12 / 21 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Vitale Konsol

Loft mobilya anlayışının egemenliğinde soğuk ve güçlü bir enerji yaratan Vitale Konsol; metal antrasit ayaklarıyla bu karakteristik enerjinin bir parçası olmayı başarıyor. Mobilya seçiminde standartlarından ödün vermeyenler için hayır diyemeyecekleri bir seçenek sunan Vitale Konsol, raflı ve çekmeceli bölmeleriyle de işlevsel çözüm sunmayı da ihmal etmiyor.
Kapat

Impress Konsol

Ruhu ve kendine özgü bir enerjisi olan Impress Konsol, tercih edildiği dizayn dili sayesinde zamanın ötesinde güçlü bir atmosfer yaratıyor. Çizgi üstü tasarım anlayışının hayat verdiği Impress Konsol'u bu kadar özel kılansa incelikle düşünülmüş rafine detaylar...
Kapat

Salda Konsol

Antrasitin güçlü ihtişamını ahşabın sıcaklığıyla buluşturan Salda Konsol, zamanın ötesinde güçlü bir tavır sergiliyor. Tasarımında tercih edilen akordion kapağı, çekmeceli ve raflı dizaynı ile hem dekorasyonda hem de kullanımda özgürlük sunuyor.
Kapat

Form Konsol

Farklı bir yapıya sahip Form konsol, çekmece klapası mermer ve freze ceviz kaplamaya sahip. Açık kısmı lake olan konsol depolama alanıyla oldukça fonksiyonel.
Kapat

Daytona Konsol

Serinin alamet-i farikası metal detaylar Daytona Konsol’u çok özel kılıyor. Orta kapaklarda kullanılan metal kulplar, metal ayaklar ile uyum içinde.
Kapat

Lanka Konsol

Lanka Konsol’un kulp detayları ve metal ayakları ilk göze çarpan özellikleri. Saklama yeteneği de tercih edilmesini sağlıyor.
Kapat

Space Konsol

Çekmece ve kapak içlerindeki raf detayları ile depolama amaçlı kullanıma uygun Space Konsol, fonksiyonel ve şık mekanlar yaratıyor.
Kapat

Genga Konsol

Genga Konsol, metal ayakları ve beyaz detayı ile, sade tasarımı güçlendiriyor. Geniş saklama gözleri en sevdiğiniz yemek takımlarınız için tasarlandı.
Kapat

Kaki Konsol

Fonksiyonel tasarımı ile kullanım kolaylığı sunan, minimal çizgileriyle göze hitap eden Kaki Konsol serinin en gözde parçalarından.
Kapat

Nepal Konsol

Nepal Konsol, 4 kapaklı bir tasarım. Yüzeyinde ahşabın deseni yalnız bırakılarak sade bir duruş sağlanan; iç hacmi ve raf düzeni, tasarımındaki şıklıkla birleştirilen konsol, serinin olmazsa olmazı.
Kapat

Numa Konsol

Numa Konsol’un tasarımındaki 4 kapak, hoş detaylarıyla cezbeden bir şıklık sunuyor. Saklama yeteneği yüksek bir konsol olmanın ötesinde, evinizin salonunda olmasını isteyeceğiniz bir parça.
Kapat

Palma Konsol

Dokusunun sıcaklığı, tasarımı ile uyum içinde olan Palma Konsol’un, kulp detaylarını ve akordeon kapak özelliğini kesinlikle seveceksiniz. Dört kapaklı olarak da tercih edebileceğiniz Palma, tasarımının içinde iki de çekmece gizliyor. Size ise sadece özen gösterdiğiniz yemek takımlarınızı rahatça yerleştirmek kalıyor.