1–12 / 270 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Form Konsol

Farklı bir yapıya sahip Form konsol, çekmece klapası mermer ve freze ceviz kaplamaya sahip. Açık kısmı lake olan konsol depolama alanıyla oldukça fonksiyonel.

Kapat

Form Masa

Asil bir görünüme sahip Form yemek masasının üst tablasında mermer kullanıldı. Yerden yüksek olarak tasarlanan Form yemek masanın ayakları kayın üzeri freze cevizden oluşuyor. Ayakların vernikli olması ortama farklı bir hava katıyor.

Kapat

Kaki Vitrin

Kaki Vitrin, uyumlu renkleri ve kullanışlı tasarımı ile salonunuzdaki yerini almaya hazır. Açık ve yumuşak tonlar kullanılarak tasarlanan Kaki Vitrin, bulunduğu ortama pozitif enerji katacak.

Kapat

Prisma Vitrin

Prisma Vitrin, ekstra depolama, raflı iç bölmeleri, ayna arka panel ve gizli led ışıkları ile yemek odanızı tamamlıyor.

Kapat

Daytona TV Ünitesi

Size formu ile evinize yakışan bir sadelik sunuyoruz… Daytona TV Ünitesi minimalist tasarımı, çarpıcı görünümü ile evinize çok yakışacak.

Kapat

Lanka TV Ünitesi

Lanka TV Ünitesi, arka panosuna sabitlenmiş televizyon kaidesi içeren tasarımı, renk ve kıvrımları ile bütünsel bir güzellik sağlıyor.

Kapat

Lotus TV Ünitesi

Lotus TV Ünitesi, kitaplarınız için tasarlanan kapalı ve açık raflı, farklı ölçülerdeki boy dolap özelliği ve yerli ceviz derzli çekmece alt modül seçeneği ile yaşam alanınıza işlevsel çözüm sunuyor.

Kapat

Genga TV Ünitesi

Metal ayakları, ahşap ve beyazın uyumlu birlikteliği ile dikkat çeken Genga TV Ünitesi, kullanışlı şıklık arayanların tercihi.

Kapat

Harvey TV Ünitesi

Harvey TV Ünitesi, tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi… Farklı yükseklikteki dolap ve rafları, altında iki çekmeceden oluşan tasarımı ile kullanışlı depolama alanları da işinizi çok kolaylaştıracak.

Kapat

Kaki TV Ünitesi

Duvara monte edilebilen modülü ve rafı ile kapasitesini daha da artırabileceğiniz Kaki TV Ünitesi, renkleri ve tasarımı ile de dinginliği evinize taşıyor.

Kapat

Nepal TV Ünitesi

Nepal Tv Ünitesi, minimal çizgilerin ürünü. Tasarımında gözetilen sadelik ahşap dokusunu ön plana çıkarıyor.

Kapat

Palma TV Ünitesi

Palma Tv Ünitesi salonunuza dinamizmi getiriyor. 4 çekmeceli tasarımı ise, seriye özel desenli kulpları ile tamamlanıyor.