1–12 / 378 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress Çamaşırlık

Günümüz mobilya trendlerinde önceliği alan estetiği işlevsellikle buluşturma anlayışının en güçlü temsilcilerinden İmpress Çamaşırlık, paslanmaz aynadan yan detayları ve geniş depolama alanıyla farkını ortaya koyuyor.
Kapat

Tolo Çamaşırlık

Bir çamaşırlıktan sadece fonksiyonellik beklemeyen ve bu konuda standartlarından ödün vermeyenlerin hayır diyemeceği güçlü bir tasarım… Yüksek gusto ve rafine çizgilerle hayat bulan ve sağladığı geniş depolama alanıyla işlevsel çözümler sunan gerçek bir yardımcı...
Kapat

Impress Masa

Tasarımıyla eşsiz bir ruha bürünen ve ahşabın güçlü enerjisini içinde barındıran Impress Masa, kenarlarında yer alan küçük sürprizlerle şaşırtıcı bir şıklık sunuyor. Genel anlamda maskülen bir tavır sergilese de kullanılan pirinç metal toplar ile bu tavra inat dinamik bir atmosfer yaratıyor.
Kapat

Tolo Dresuar

Ahşabın sıcaklığını, altın renginin güçlü enerjisiyle buluşturan Tolo Dresuar, naturel ve bir o kadar iddialı yaşam alanları yaratmak isteyenlere özel rafine bir seçim sunuyor.

Kapat

Tag Puf

Doğu'nun oryantalizmini Batı'nın modern anlayışıyla harmanlayan Tag puf, dore renginin ihtişamını tasarımın zarafetiyle buluşturuyor.

Kapat

Kito Yan Sehpa 4 Ayaklı

Ev stilinin tamamlayıcı unsurlarında, güçlü tercihler yapmayı sevenlerin hayır diyemeyecği Kito Yan Sehpa, mermerin karakterisitik ruhunu loft mobilya tarzıyla buluşturarak cesur bir seçim şansı sunuyor.
Kapat

Kito Yan Sehpa 3 Ayaklı

Modern bir silüet… Güçlü bir tavır… Sadeliğin içinde karakterli bir duruş…
Kapat

Kito Orta Sehpa

Metalik renkleri ve maskülen tasarım çizgisiyle loft mobilya tarzına göndermede bulunan Kito Orta Sehpa, sadece bir orta sehpa değil, aynı zamanda ev sitliniz için güçlü bir tamamlayıcı görevi görüyor.
Kapat

Kito Yan Sehpa Mermerli

Ev stilinin tamamlayıcı unsurlarında, güçlü tercihler yapmayı sevenlerin hayır diyemeyecği Kito Yan Sehpa, mermerin karakterisitik ruhunu loft mobilya tarzıyla buluşturarak cesur bir seçim şansı sunuyor.
Kapat

Tag Yan Sehpa

Şık kumaş kaplaması, metal pirinç ayaklarıyla standartlarından ödün vermeyenlere özel bir tasarım. Yüksek estetik anlayışı ve birinci sınıf malzemeleriyle çizgi üstü bir tercih…
Kapat

Tag Orta Sehpa

Ezber bozan tasarımların öncüsü Loda, yine sınırların dışında bir dizayn ile salonların gözdesi olmaya hazırlanıyor. Ahşap ve metalin cesur buluşmasını gözler önüne seren Tag Orta Sehpa, sofistike ruhuyla şehirli bir portre çiziyor.
Kapat

Tag Dresuar

Dekorasyon trendleriyle ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak bir ezberbozan bir tasarım… Cesur dokunuşlarla ikonik bir parçaya dönüşen gerçek bir klasik! Tag Dresuar, alıştığımız dizaynların dışında yüksek estetik anlayışıyla hayat bulan formu ve cam tablası ile dore detaylarıyla yaşam alanlarına ihtişamlı bir imza bırakıyor.