Gün içerisinde belki de en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri olan mutfak, sevdiklerimiz için hazırladığımız lezzetli yemeklerle ve keyifli sohbetlerle dolup taşan sofralarla renkleniyor. Mutfağınızda tercih ettiğiniz mutfak masası, sohbetleri uzatacak kadar konforlu ve yemekleri rahatça sunabileceğiniz kadar uygun boyutlarda olması büyük önem taşıyor. Öncelikle mutfak tipinize göre tercih edebileceğiniz mutfak masaları küçük, orta ve büyük boyutlarda olabilir. Mutfak aktif olarak kullanılan bir alan olduğu için portatif, hafif masalar daha çok tercih etmenizi tavsiye ederiz. Ağır ve hantal masalar mutfağın dinamikliğini etkileyeceği gibi sunumlarınızı da zorlaştırabilir. Loda Mobilya mutfağınıza renk katacak, Log Yemek Masası ile sevdiklerinize harika sofralar hazırlamanız için yanınızda. 

2 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Log Mutfak Sandalyesi

Minimal çizgilere sahip özel tasarım Log Mutfak Sandalyesi, mutfağınızı renklendirirken, kolayca iç içe geçebilme özelliğiyle de öne plana çıkıyor.
Kapat

Log Mutfak Masası

Keyifli mutfak sohbetlerinin tamamlayıcısı olan Log Masa, masif ayakları, malt edilmiş üst tablası ve  kanserojen madde içermeyen boya ile renklendirilmiş tasarımıyla göz dolduruyor.