Masaların tamamlayıcı parçası olan sandalyeler, masa takımınızda yer alan modeli tercih edebilir veya tamamen kendi zevkinize göre seçim yapabilirsiniz. Retro mobilya trendinin başlamasıyla birlikte geçmişten gelen kolçaklı sandalyeler de moda haline geldi. Loda Kaki kolçaklı sandalye ve Lanka kolçaklı sandalye retro sandalye modellerine harika birer örnek olarak gösterilebilir. Desenler ve sandalye ayak şekilleri ile belirleyeceğiniz modelleri evinizde yaratmak istediğiniz tarza göre seçebilirsiniz. Sandalye modelleri ve sandalye renkleri uyumluluğundan çok evin tarzını yansıtan modelleri seçmenizde fayda var.

1–12 / 28 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Arc Sandalye

Tasarım anlayışı olarak doğal ve minimal bir yol izleyen Arc Sandalye, bu sadeliğe meydan okuyan şaşırtıcı detayları ile oldukça iddialı!
Kapat

Vitale Sandalye

1950'li yıllara damgasını vuran ve günümüz mobilya normlarını belirleyen loft tarzın evinizdeki en güçlü temsilcisi Vitale Sandalye, karakterli duruşuyla güçlü bir dekorasyon yaratma fırsatı sunuyor.
Kapat

Impress Baş Sandalye

Retro anlayışın hakimiyetinde elegan ve bir o kadar güçlü bir tavır sergileyen Impress Baş Sandalye, zengin renk seçenekleriyle ev dekorasyonunda özgürlük sunuyor.
Kapat

Impress Sandalye

Kapitone detaylarıyla chester tarzına özel bir göndermede bulunan Impress Sandalye, yumuşak dokulu kumaşı ve tercih edilen dizayn dili ile gerçek bir klasik…
Kapat

Salda Açık Sandalye

Loft mobilya tarızının evinizdeki temsilcisi olmaya hazırlanan Salda Açık Sandalye, minimal tarzı ve metalik tonların maskülen atmosferini başarıyla taşıyan tavrıyla sofistike bir tasarıma imza atıyor.
Kapat

Salda Kapalı Sandalye

Yüksek tasarım anlayışıyla yaratılan Salda Sandalye; sade ve dingin ruhuna eşlik eden minimal dokunuşlarla ev dekorasyonunun önemli bir parçası haline geliyor. Koyu tonlardaki ahşap ayakları ve kendinden desenli kumaşıyla güçlü bir duruş sergileyen Salda'yı bu kadar özel kılansa elegan çizgisiyle iddialı bir tavır sergilemesi...
Kapat

Oyo Sandalye

Sırtı kavrayan ergonomik formu ve geniş oturma yeri ile Oyo Sandalye, uzun ve keyifli sofra sohbetleriniz için ideal bir seçim oluyor.
Kapat

Daytona Baş Sandalye

Ayak kısmında tercih edilen kapalı profil tasarımı ve kaplamada kullanılan kumaş rengi ile Daytona Sandalye yemek odanıza sıcak bir hava katıyor.
Kapat

Space Sandalye

Yalın ve kullanışlı formu, ayaklarındaki detaylar, ürünü farklı kılmasının yanı sıra, yemek yeme sanatını da keyifli hale getirmekte.
Kapat

Kaki Sandalye

Kaki Sandalye, serinin zarif tamamlayıcısı olarak görücüye çıkıyor.
Kapat

Kaki Kollu Sandalye

Kaki sandalye, kolçaklı tasarımı ve konforlu yapısı ile serinin göze çarpan ürünlerinden. Tasarımındaki özeni kumaş seçiminde de hissediyorsunuz.
Kapat

Area Sandalye

Area Sandalye yalın formu ve konforuyla takımın tamamlayıcısı olarak ön plana çıkıyor.