Yatak odası mobilya dekorasyonunun önemli bir parçası olan şifonyerler, işlevsel özellikleri ile ön plana çıkıyor. En az 3 çekmeceli olarak üretilen ve genellikle yatak odası takımına uyumlu olarak çalışılan şifonyeri farklı tasarımlarda da tercih edebilirsiniz. Modern şifonyer modelleri, makyaj masası olarak da kullanılabildiği için vageçilmez bir parça haline geliyor. Loda Mobilya modern ve retro tasarımları ile şifonyer modellerinde de aradığınız ürünü kolayca bulmanıza yardımcı oluyor.

1–12 / 16 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress Çamaşırlık

Günümüz mobilya trendlerinde önceliği alan estetiği işlevsellikle buluşturma anlayışının en güçlü temsilcilerinden İmpress Çamaşırlık, paslanmaz aynadan yan detayları ve geniş depolama alanıyla farkını ortaya koyuyor.
Kapat

Salda Şifonyer

Ahşabın egemenliğini her detayında hissettiren Salda Şifonyer, çarpıcı dokunuşlarla komplike ve sofistike bir tavır yakalıyor. Üstelik sadece bir şifonyer olmanın ötesinde şık bir takılık görevi gören Salda, füme aynası ve flok kaplamasıyla birinci sınıf kalite sunuyor.
Kapat

Impress Şifonyer

Kreatif, elektik ve sofistike çizgileri karakteristik bir enerjiyle buluşturan Impress Şifonyer; bas çek formundaki çekmeceleri ve paslanmaz aynalı yan detaylarıyla birinci sınıf kalite sunuyor.
Kapat

Alito Şifonyer

Freze cevizin eşsiz dokusunun korunduğu Alito Şifonyer, zarif tasarımının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle işlevsel çözümler sunuyor.
Kapat

Sır Şifonyer

Ayak tasarımındaki özel metal üzeri ahşap kaplama detayı ile odanızda asil biri duruş sergileyen Sır Şifonyer, yerli cevizin doğallığını estetik ile buluşturuyor.
Kapat

Kaki Çamaşırlık

Kaki Çamaşırlık; 5 adet çekmecesi, alt kısmındaki büyük çekmecesi, kulp detayı ve Kaki mavisi ile serinin tüm özelliklerini üzerinde barındırıyor.
Kapat

Siena Şifonyer

Sıradışı tarzı ile Siena Şifonyer, serinin en göze çarpan parçalarından.
Kapat

Genga Şifonyer

Genga Şifonyer, meşe kaplaması, metal ayakları ve beyaz detayı ile sade tasarımını güçlendirirken; 3 çekmecesi ve bir dolabı ile yatak odanızı toparlamada en büyük yardımcınız oluyor.
Kapat

Numa Şifonyer

Numa Şifonyer, 3 büyük çekmeceye ve ahşap dokusunun doğal cazibesine sahip. Ayaklarının farklı tasarımı Numa Şifonyer’e artı değer kazandırıyor.
Kapat

Palma Şifonyer

Palma Şifonyer, çok sayıdaki çekmeceleri ile eşyalarınızı gruplandırmada kolaylık sunarken, Palma serisini özel kılan kulplar tasarımı hareketlendiriyor.
Kapat

Lanka Şifonyer

Siyahın zarafeti, ahşabın sıcaklığı ile, Lanka Şifonyer’de buluşuyor. 3 çekmeceli fonksiyonel tasarımı ile de geniş kullanım alanı sunuyor.
Kapat

Lotus Şifonyer

Yerli ceviz kaplaması ile Lotus Şifonyer, doğallığın en göz alıcı hali ile karşınızda.