Yemek odası takımları içerisinde yer alan ve genellikle yemek takımları ve aksesuarların yerleştirildiği vitrinler, salonunuza şıklık katıyor. Geçmişten günümüze taşınan vitrin kavramı kullanım amacı olarak değişim gösterdi. Gümüşlük olarak kullanılan vitrinler yerini daha kullanışlı geniş raflı dolaplara bıraktı. Loda vitrin modelleri ise kullanışlı ve şık tarzları ile yemek odalarınız için tasarlandı. Loda Mobilya mağazalarında yemek odanıza uyumlu vitrin modellerimizi inceleyebilirsiniz.

4 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress Vitrin

Batının modernist anlayışını Doğu'nun oryantalist izleriyle buluşturarak mozaik bir silüet yaratan Impress Vitrin, yaşam alanlarına cesur ve çarpıcı bir yaklaşım getiriyor. İç arkalığında eskitme aynanın kullanıldığı İmpress Vitrin'de orta kapak kısmında kullanılan led aydınlatma özgün bir atmosfer yaratmak için küçük ipuçları sunuyor.
Kapat

Alito Vitrin

Çizgi üstü tasarımıyla fark yaratan Alito Vitrin, ahşabın derinliklerinde saklı güçlü tavrı açığa çıkarıyor. Özgün ayak formu, minimal tarzı ve ayna kaplı yüzeyiyle Alito, evinde şehirli bir portre çizmek isteyenler için rafine bir tercih sunuyor.
Kapat

Kaki Vitrin

Kaki Vitrin, uyumlu renkleri ve kullanışlı tasarımı ile salonunuzdaki yerini almaya hazır. Açık ve yumuşak tonlar kullanılarak tasarlanan Kaki Vitrin, bulunduğu ortama pozitif enerji katacak.
Kapat

Prisma Vitrin

Prisma Vitrin, ekstra depolama, raflı iç bölmeleri, ayna arka panel ve gizli led ışıkları ile yemek odanızı tamamlıyor.