Ev dekorasyonun önemli parçalarından olan berjer, farklı model ve renkleriyle dikkat çekiyor. Çok sade döşenmiş mekanlarda, desenli ve renkli kullanımlarıyla odak nokta haline gelebiliyor. Salon dekorasyonu, oturma odası dekorasyonu ve hatta yatak odası dekorasyonunda bile tercih edilen berjer modelleri hem rahat hem de şık alanlar yaratmanız yardımcı oluyor. Berjerler rahatlığı ile de ev dekorasyonunda oldukça fazla tercih ediliyor. En çok tercih edilen berjer modellerinde ise rahatlık ve renkler ön planda. Neon tonlarda tercih edilen berjerler oturma alanına renk katıyor. Aynı zamanda farklı desenlerle berjerler oturma grubunuzdan ayrılabileceği gibi takımınızın berjer modelini de tercih edebilirsiniz. Berjer ve berjer dekorasyonu hakkında daha detaylı bilgi almak için “Berjer Nedir? Evinizde Rahatlıkla Tercih Edebileceğiniz Berjer Modelleri” yazımıza göz atabilirsiniz.

1–12 / 40 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Fly Berjer

Chester tarzının berjerle buluştuğu Fly, güçlü duruşuyla gerçek bir klasik olduğunu kanıtlıyor. Kapitone detayları, koyu ahşap ayakları, dünden izler barıdıran dokunuşlarla Fly Berjer, konforlu yönüyle de şaşırtıcı bir şıklık sunuyor.
Kapat

Dublo Berjer

Modernist bir yaklaşımın klasik izlerle buluştuğu özel bir tasarım olan Dublo Berjer, geçmişi ve geleceği bügunde buluşturarak zamansız yaşam alanları yaratıyor.
Kapat

Duka Berjer

Duka Berjer tanımlamak için en doğru kelimeler; kalıpların dışında ve tamamen özgün. Metal antrasit ayakları ve deri kumaş kaplamasıyla fark yaratan Duka, formu ve komplike tarzıyla tüm bu tanımların hakkını veriyor.
Kapat

Solo Berjer

Solo Berjer, ilk bakışta klasik bir berjer sliüeti oluştursa da incelikle düşünülmüş detaylarıyla bu sliüeti sil baştan yaratıyor. Zarif biçimde gelen ahşap ayaklarıyla sofistike bir tasarım ortaya koyarken, soft tonlardaki kaliteli kumaş kaplamasıyla ahşabın koyu rengine adeta meydan okuyor.
Kapat

Impress Berjer

Ahşabın doğal dokusunu sıcak tonlardaki renk kartelasıyla birleştiren İmpress Berjer, konforlu tasarımıyla hem ev dekorasyonunuz hem de okuma köşeniz için eşsiz bir deneyim fırsatı sunuyor.
Kapat

Salda Berjer

Sınırların dışında, klasik çizgilerin ötesinde gerçek bir tasarım, farklı bir tavır ve birinci sınıf kumaş kalitesiyle güçlü bir seçim…
Kapat

Vito Love Seat

Rahatlığı görüntüsüne yansıyan Vito Love Seta, minimalist çizgisiyle de farkını ortaya koyuyor.
Kapat

Vito Josephine

Zarafetin konfor ile buluşmasını gözler önüne seren Vito Josephine, rahatlığın keyfini çıkarmanız için tasarlandı.
Kapat

Capri Berjer

Evin en güzel yerine keyifli olduğu kadar şık bir çözüm… Özel torna ayak modeline sahip Capri Berjer, oturum minderi sabit olmadığı için kullanım kolaylığı da sağlıyor. Sırt bölümünde kullanılan düğme detayları ise ürünü diğer berjerlerden farklı kılan bir özellik.
Kapat

Fency Berjer

Yumuşak oturum ve sırt minderi ile metal ayak detayların birleşiminden ortaya çıkan Fency Berjer, kanepelerin tamamlayıcı parçası olmaya aday. Metal elektorstatik ayaklar ve üstünde leke tutmayan kumaşı ile vazgecilmez ve işlevsel bir tasarım.
Kapat

Sır Berjer

Özel dizaynı ile ağaca form verilerek tasarlanan Sır Berjer, kumaşındaki sadelik ve kapitone dokusu ile evinizde farklı bir hava oluşturuyor.
Kapat

Elit Berjer

Beyaz ve kayın ağacının buluşmasıyla dingin bir renk ahengi yakalayan Elit berjer, huzurlu bir yaşam alanı için seçkin bir tercih sunuyor.