Dresuar çok kullanılan fakat adı pek bilinmeyen sehpa benzeri bir mobilyadır. Genellikle uzun ayaklı ve çekmecelidir, evlerin giriş kısmı olarak nitelendirilen antre bölümünde yer alır. Elbette sadece antre bölümünde kullanılmaz, evin farklı bölümlerinde de kullanılabilir. Örneğin; dresualar yemek odalarında konsol yerine kullanılabilir veya konsol ile birlikte bir bütün oluşturabilir. "Dresuar Nedir? ve Dresuar ile Evinizi Nasıl Dekore Edersiniz" sorularının yanıtını Loda blog'ta yer alan yazımızda bulabilirsiniz. 

11 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Tolo Dresuar

Ahşabın sıcaklığını, altın renginin güçlü enerjisiyle buluşturan Tolo Dresuar, naturel ve bir o kadar iddialı yaşam alanları yaratmak isteyenlere özel rafine bir seçim sunuyor.

Kapat

Tag Dresuar

Dekorasyon trendleriyle ilgili tüm bildiklerinizi unutturacak bir ezberbozan bir tasarım… Cesur dokunuşlarla ikonik bir parçaya dönüşen gerçek bir klasik! Tag Dresuar, alıştığımız dizaynların dışında yüksek estetik anlayışıyla hayat bulan formu ve cam tablası ile dore detaylarıyla yaşam alanlarına ihtişamlı bir imza bırakıyor.
Kapat

Help Koltuk Arkası Dresuar

Pirinç metal ayaklarıyla kalitenin, dore detaylarıyla ihtişamın, minimal ahşap tasarımıyla sadeliğin iddiasını buluşturan Help Dresuar, yalın ve bir o kadar komplike bir tavır sergiliyor.
Kapat

Alito Dresuar

Ahşap ayaklarındaki sıcaklığı beyazın asaleti ile birleştiren Alito Dresuar, klasik mobilya anlayışınızı bir adım öteye taşıyor.
Kapat

Basic Dresuar

Zarif tasarımıyla Basic Dresuar’ı kanepe arkasında ya da geçiş mekanlarında tasarım objesi olarak kullanabilirsiniz.
Kapat

Spine Dresuar

Sıradışı ayak formu, lake gövde ve ceviz çekmece uyumu ile Spine Dresuar, antrenizin tamamlayıcısı oluyor.
Kapat

Sır Dresuar

İster antrenizde ister salonunuzda rahatlıkla kullanabileceğiniz Sır Dresuar, ahşap yapısıyla evinizde fütüristik bir etki oluşturuyor.
Kapat

Axil Koltuk Arkası Dresuar

Ev dekorasyonunda tamamlayıcı parçalar vardır. Axil Koltuk Arkası Dresuar ile yaşam alanlarına yeni bir soluk getirebilir ve en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturabilirsiniz.
Kapat

Basic Box Dresuar

Meşenin dingin dokusu, retro tarzın dokunuşlarıyla zamanın ötesinde bir tasarıma dönüşüyor.
Kapat

Form Dresuar

Zarifliği gözler önüne seren Form dresuar, vernikli ayaklara ve kayın üzeri freze ceviz malzemeye sahip. Üst tabla kısmı lake renk olan dresuar sadeliği evinize getiriyor.
Kapat

Urban Dresuar

Zarif hatlarıyla yalın bir tavır sergileyen Urban Sehpa, ceviz ağacına eşlik eden beyaz ile eşsiz bir armoni sunuyor.