Oturma odalarında konforlu bir oturum yaratmak isteyenlerin tercihi köşe koltuk takımları son dönemlerde oldukça popüler. Evde yerleştirmek istediğiniz köşeye göre, sağ veya sol L seçeneğini tercih edebileceğiniz takımları, modüler şekilde de  tercih edebilirsiniz. Modüler köşe koltukların en önemli özelliği takımın parçalarının yer değiştirebilmesi ve her odaya uyum sağlaması. Köşe takımlarında işlevsel özelliklerini bir kenara bıraktığımızda konfor ön plana çıkıyor. Uzanma koltuğu bölümü olan köşe koltukların daha fazla tercih edilmesi, konfor özelliğinin seçimlerde daha etkili olduğunu gösteriyor. L koltuk olarak da bilinen köşe koltuklar günümüzde daha da modernleşerek kitaplık bölmeli, sehpa modüllü gibi işlevsel artılara sahip olmaya başladı. Loda Mobilya işlevsel özelliklerin ve konforun bir arada bulunduğu Pavon Köşe Takımı ile tüm beklentilerinizi karşılıyor. Şık bir kitaplık bölmesine sahip Pavon Köşe takımı, konforu ile de dikkat çekiyor. Daha fazla köşe koltuk incelemek için Loda’ya bekliyoruz! 

11 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Pigolio Köşe Koltuk

Maskülen, şehirli ve kesinlikle karakterli… Sizin de eviniz için aradığınız böyle bir tasarım ise köşeli hatları, modern izler taşıyan silüeti ve komple baskı dikiş formuyla Pigolio Köşe tam size göre.
Kapat

Regno Puzzle Köşe

Üç demonte parçadan oluşan Regno Puzzle Köşe, modüler yapısıyla dekorasyon özgürlüğü sunarken yakaladığı modern hava ile şehirli bir portre çiziyor.

Kapat

Rota Köşe

Metalik tonların hakimiyetindeki döşemesi, klasikleşmiş mobilya algımızın dışında kalan dizaynı ile Rota Köşe, rahatlıktan ödün vermeyen bir duruş sergiliyor. Tüm bunların yanı sıra modüler yapıdaki çekmeceli sehpasıyla da şık bir sakalama alanı sunuyor.
Kapat

Alba Köşe

Alba Köşe Takımı, tasarımı, renkli biye detayı ve kırlentiyle salonunuza estetik katıyor. Yüksek ayaklı ve kullanışlı yapısıyla da tüm ihtiyacınızı karşılıyor.
Kapat

Milo Köşe

Salonunuzda fark yaratacak, konforlu ve renkli bir köşe size keyifle dinleneceğiniz bir ortam sunar. Tıpkı Milo Koltuk’un rahatlığında geçireceğiniz uzun saatler gibi.
Kapat

Nest Köşe

Yalın, minimalist, şık… Hayalinizdeki kanepe Nest Köşe Koltuk ile gerçeğe dönüşüyor.
Kapat

Kaki Köşe

Farklı tasarımıyla kullanım rahatlığı sunan, yüksek ayaklarıyla da kolay temizlik imkânı sağlayan rahat mı rahat bir köşe… Zenginleştirilmiş kumaş ve renk seçenekleriyle de ruhunuza hitap eden sıcacık bir köşe yaratabilirsiniz.
Kapat

Libero Köşe

Sağ ve sol kol seçenekleriyle köşeleri dilediğiniz gibi dekore etmenizi sağlayan Libero, yatak mekanizması ve sandıklı tasarımıyla da işlevselliğe yeni bir soluk getiriyor.
Kapat

Molto Köşe

Molto Köşe takımı, özel kumaş yapısı ve yüksek konforlu minderleriyle tasarımla rahatlığı buluşturuyor. Özel desenli kırlentleri de ürüne farklı bir hava katıyor. Ceviz rengi ahsap ayakları ise birçok mobilya ile uyum sağlıyor.
Kapat

Pavon Köşe

Ruhu ve enerjisiyle bir köşe koltuktan çok daha fazlası… Çarpıcı dokunuşları ve tercih edilen kreatif dizayn diliyle oldukça iddialı… Ceviz ağacının rustik atmosferini her detayında hissettiren sofistike bir imza…

Kapat

Comodo Köşe

Ceviz kaplama kitaplıklı modüle sahip Comodo Köşe Kanepe’yi günün her saatinde konforu arayanlar için tasarladık. Sağ ve sol dinlenme köşesi alternatiflerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.