Evimizin farklı alanlarında farklı amaçlarla kullandığımız masa çeşitleri; malzemesi, boyutu gibi özelliklerine göre birbirinden ayrılmaktadır. Yemek odası, mutfak gibi alanlarda sıklıkla tercih ettiğimiz masalar, dekorasyon trendlerine göre farklı konsept ve tarzlarda tasarlanıyor. Özellikle son dönemde popüler olan mermer masalar, dekorasyonda mermer malzemesinin kullanılmasıyla birlikte trend olmaya başladı. Doğal ağaç ve ahşap masalar da aynı şekilde ev dekorasyonunda retro ve rustik tarzın popüler olmasıyla evlerimize girdi. Değişen dekorasyon trendlerine uygun, kendine özgü detaylarıyla Loda modern masa çeşitleri, ister yemek odanızda ister mutfaklarınızda tercih edebileceğiniz şık tasarımlarıyla sizi bekliyor.

1–12 / 21 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress Masa

Tasarımıyla eşsiz bir ruha bürünen ve ahşabın güçlü enerjisini içinde barındıran Impress Masa, kenarlarında yer alan küçük sürprizlerle şaşırtıcı bir şıklık sunuyor. Genel anlamda maskülen bir tavır sergilese de kullanılan pirinç metal toplar ile bu tavra inat dinamik bir atmosfer yaratıyor.
Kapat

Vitale Masa

Davet sofralarının tartışılmaz en şık ev sahibi Vitale Masa, estetik dokunuşlarla hayat bulan zarafetinin yanında fonksiyonel özellikleriyle de ön plana çıkıyor.
Kapat

Salda Masa

Modernist bir yaklaşımla hayat bulan Salda Masa, keskin hatlarına eşlik eden oval ayaklarıyla yumuşak bir geçiş sağlarken, ahşabın güçlü enerjisini tasarımının ruhuyla buluşturuyor.
Kapat

Alito Masa

Alito Masa yakından incelediğinde şöyle bir portre çiziyor: Yalın, minimalist, modern, özgün ve özgür…
Kapat

Form Masa

Asil bir görünüme sahip Form yemek masasının üst tablasında mermer kullanıldı. Yerden yüksek olarak tasarlanan Form yemek masanın ayakları kayın üzeri freze cevizden oluşuyor. Ayakların vernikli olması ortama farklı bir hava katıyor.
Kapat

Space Masa

Space Masa, ayak detayındaki geometrik form ile ön plana çıkmakla beraber yerli ceviz kullanımı ürünü sofistike gösteren özellikler arasında.
Kapat

Area Masa

Ceviz masifpan tablası ve açılı metal formundaki ayak modeli ile yalın tasarım anlayışı ile ürün arayanlara alternatif model …
Kapat

Lanka Masa

Lanka masa, zarif çizgileri ile serinin vazgeçilmezi oluyor. Sandalyeleri ile birlikte etkileyici bir şıklık sunuyor. Masa ortadan açılır ilavelidir.
Kapat

Genga Masa

Net çizgilerle tasarlanmış ve meşe kaplamanın dokusu ile uyum içinde olan Genga Masa, uzun ve keyifli sofralarınızın vazgeçilmezi oluyor. Kullanım ihtiyacına göre ayarlanabilir ayaktan açılır yapısıyla 12 kişilik bir konuk ağırlama sofrasına dönüşebiliyor.
Kapat

Harvey Masa

Tırtıklı meşe kaplama özelliği ve sıradışı ayak modeli ile yemek odanız evinizin en keyifli köşesi olacak.
Kapat

Kaki Masa

Kaki Masa sade şıklık arayanlar için ideal. Sandalyeleri ile birlikte yakaladığı hoş uyum ise görülmeye değer.
Kapat

Nepal Masa

Nepal Masa, yerli ceviz kaplaması ve sade duruşu ile evinizin dikkat çeken parçalarından oluyor. Kullanım ihtiyacına göre ayarlanabilir ayaktan açılır yapısıyla 12 kişilik bir konuk ağırlama sofrasına dönüşebiliyor.