Oturma alanınız için özenle seçtiğiniz mobilyaların tamamlayıcısı orta sehpalar, işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Kullanılan malzemeye göre Ahşap orta sehpalar ve mermer orta sehpalar son dönemde popüler olan modeller arasında. İşlevsel olarak çekmeceli ve bölmeli orta sehpalar da kullanım avantajı sebebiyle tercih ediliyor. Loda Mobilya Numa orta sehpa ve palet sehpa tarzında olan Kaki orta sehpa modeli gizli bölmeli yapısıyla dikkat çekiyor. 2 veya daha fazla sehpanın birleşiminden oluşan, Zigon sehpa şeklinde de kullanılabilen orta sehpa modelleri de harika bir tercih olabilir. Lanka Orta Sehpa ve Daytona Orta Sehpa, birbirinden ayrılabilen 2 farklı sehpadan oluşan yapılarıyla zigon sehpa olarak da kullanılabiliyor. Oturma alanınıza renk katmak için Loda Mobilya'da birbirinden farklı orta sehpa modellerini inceleyebilirsiniz.

1–12 / 24 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Kito Orta Sehpa

Metalik renkleri ve maskülen tasarım çizgisiyle loft mobilya tarzına göndermede bulunan Kito Orta Sehpa, sadece bir orta sehpa değil, aynı zamanda ev sitliniz için güçlü bir tamamlayıcı görevi görüyor.
Kapat

Tag Orta Sehpa

Ezber bozan tasarımların öncüsü Loda, yine sınırların dışında bir dizayn ile salonların gözdesi olmaya hazırlanıyor. Ahşap ve metalin cesur buluşmasını gözler önüne seren Tag Orta Sehpa, sofistike ruhuyla şehirli bir portre çiziyor.
Kapat

Impress Orta Sehpa

Geçmişi milyonlarca yıla dayanan mermer, Impress Orta sehpa ile günümüzün mobilya anlayışında buluşuyor. Mermer ve pirincin asaletini göz alıcı bir tasarımla buluşturan Impress, çizgi üstü bir tavır sergiliyor.
Kapat

Salda Orta Sehpa

Pirinç detayların modernize edilerek zamansız bir ikona dönüştüğü Salda Orta Sehpa, minimal formu ve rafine detaylarla yıldızlaşan tasarımıyla göz alıcı bir etki bırakıyor.
Kapat

Nepal Orta Sehpa

Farklı dokuları bir araya getirerek cesur bir işe imza atan Nepal Orta Sehpa, ahşabın dinginliğine metalin dinamikliğiyle meydan okuyor. İki ayrı renk seçeneğiyle farklı dekorasyon kombinlerine olanak sağlayan Nepal ile klasik stilde sofistike, modern stilde ise güçlü bir atmosfer yakalıyor.
Kapat

Form Orta Sehpa

Birbirinden güzel objeleri yerleştirip sergileyeceğiniz Form orta sehpa, üst tablasının mermer olmasıyla farklılığını ortaya koyuyor. Vernikli ayakları ve kayın üzeri freze ceviz malzemesi onu diğerlerinden ayırıyor.
Kapat

Kaki Orta Sehpa

Üç farklı bölmeden oluşan ve her bölmesi dönen Kaki Sehpa, modern tasarımıyla evinizi hareketlendiriyor.
Kapat

Aero Orta Sehpa

Aero Sehpa, yuvarlak tepsi formundaki üst tablası ile kanepe ve berjerlerin tamamlayıcı parçası olmaya aday.
Kapat

Alito Orta Sehpa

Alito Orta Sehpa tamamı ceviz kaplamadan yapılmakta olup minimal ve sade bir tasarımdır.
Kapat

Dama Orta Sehpa

Ürünü eşsiz kılan ayaklardaki form ve dairesel formdaki meşe tablası ile diğer farklı ölçülerdeki Dama Orta Sehpa ile farklı formlar yaratılabilme özelliğine sahip.
Kapat

Daytona Orta Sehpa

Yenilikçi ve fonksiyonel tasarımı ile farklı formda kullanım olanağı sağlayan Daytona Orta Sehpa, hareli ceviz ve metal ayak uyumu ile evlerine farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi.
Kapat

Harvey Orta Sehpa

Yemek masası ayak formu ile aynı karakteristik özelliğe sahip olan Harvey Sehpa, üst tablasının temperli füme cam detayı ve ayaklarda tırtıklı meşe ile metal kullanım detayları ile bütünleşen,kanepelerin vazgeçilmez aksesuarı.