Yatak odalarında, oturma odalarında tercih edilen puflar, dekorasyon trendleri arasına girdiğinden beri evin farklı alanlarında da kullanılmaya başlandı. Renkli ve desenli kumaşlarla yapılmış puflar, evin her yerinde dekoratif bir obje olarak da kullanılabiliyor. Kullanım amacına göre farklılık gösteren puflar, oldukça konforlu bir koltuğa da dönüşebiliyor. Özellikle köşe koltuk takımlarının içerisinde yer alan puflar rahatlığı ile dikkat çekerken, salonda ve antrede kullanılan dekoratif puflar şıklığı ile dikkat çekiyor. Loda mobilya konforu ve şıklığı bir arada işlediği puf tasarımları ile evinize konuk olmaya aday.

1–12 / 18 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Tag Puf

Doğu'nun oryantalizmini Batı'nın modern anlayışıyla harmanlayan Tag puf, dore renginin ihtişamını tasarımın zarafetiyle buluşturuyor.

Kapat

Impress Kare Puf

Geçmişin klasik izlerini modenist bir bakış açısıyla yorumlayan Impress Kare Puf, estetik ve kaliteyi başarlşı bir şekilde harmanlayarak gerçek bir dekorasyon ikonuna dönüşüyor...
Kapat

Impress Yüksek Puf

Günümüz mobilya anlayışının güçlü temsilcisi minimalizm akımını, geçmişin klasik izleriyle buluşturan Impress, zamansız yaşam alanları yaratmak için bire bir… Üstelik kumaş kaplama tablası, metal pirinç ayaklarıyla üstün bir kalite anlayışı sunuyor.
Kapat

Impress Alçak Puf

Ruhu tasarımında saklı bir gerçek bir ikonk… Üstelik sade ve minimal formuyla geleceğin mobilya trendlerinden ilham alıyor.
Kapat

Vitale Dikdörtgen Puf Küçük

Tamamı birinci sınıf kumaş kaplama olan Vitale Puf, estetik yönünün yanı sıra konforlu haliyle şaşrıtıcı bir deneyim sunuyor.
Kapat

Vitale Dikdörtgen Puf Büyük

Modern dekorasyon stilini güçlü bir dizayn diliyle yorumlayan Vitale Puf, farklı formdaki metal antrasit ayakları ve kumaş kaplama oturma alanıyla göz alıcı bir şıklık ve güçlü bir etki yaratıyor.
Kapat

Pigolio Puf

Ev stilinin vazgeçilmez aksesuarı Pigolio Puf, modernize edilmiş şık dizaynıyla yaşam alanlarının ikonik bir tasarımına dönüşüyor.
Kapat

Tray Puf

Klasik puflara karşı meydan okuyuş Tray Puf ile başlıyor... Cesur ve iddialı tavrıyla Tray Puf, ahşabın sıcaklığını renklerin çarpıcı enerjisiyle buluşturarak komplike bir armoni yaratıyor. Üstelik metal prinçten oluşan ara blokları , tepsili ve tepsisiz kullanıma olanak sağlayan tasarımıyla da işlevsel çözümler sunuyor.
Kapat

Luis Puf Küçük

Stil ve şıklık bir bütündür. Luis Puf, özel tasarımı ve kapitone döşemesiyle aradığınız şıklığı stil ile buluşturarak sunuyor.
Kapat

Luis Puf

Puflarda chester etkisi! Dekorasyona yaşanmışlık ve zarafet katan chester akımından izler taşıyan Luis Puf, kapitone döşemesi ve zarif tavrıyla göz alıcı bir şıklık sunuyor.
Kapat

Bounce Büyük Puf

Bounce Puf, yanlarındaki deri tutacakları ile yuvarlak hatlarına farklı bir yorum katıyor.
Kapat

Bounce Küçük Puf

Bounce Puf, yanlarındaki deri tutacakları ile yuvarlak hatlarına farklı bir yorum katıyor.