Son dekorasyon trendlerine göre TV üniteleri yalnızca tv koymak amacıyla kullanılan bir sehpa olmaktan çıkıp farklı kullanım amaçları kazandı. Raflı tv ünitesi, dolaplı tv ünitesi ve farklı seçeneklerle genellikle duvara monte edilen tv ünitesi modelleri, tasarımsal olarak da dikkat çekiyor. Raf veya dolapları duvara monte edilen tv ünitesi modelleri, alan tasarrufu açısından avantaj sağlayarak en fazla tercih edilen tv üniteleri arasında gösterilebilir. Loda Mobilya tv üniteleri modern tasarımları ve kullanışlı raf ve dolaplarıyla dikkat çekiyor.

1–12 / 19 sonuç gösteriliyor

KATEGORİLERİ GÖRÜNTÜLE
Kapat

Impress TV Ünitesi

TV Üniteleri hiç bu kadar güçlü, hiç bu kadar iddialı olmamıştı… Güçlü çünkü, ezberbozan tarzına eşlik eden maskülen hatlarıyla oldukça karakterli... İddialı çünkü, sıra dışı tasarım anlayışıyla siyahı pirinç detaylarla buluşturacak kadar cesur…
Kapat

Salda TV Ünitesi

Bir TV ünitesinden çok daha fazlası… Kutucuklardan oluşan geometrik formu, çift bölmeli alt çekmeceleri, küçük bir ilüzyon yaratan cam bölmesi Salda TV Ünitesi'ni özel kılan detaylardan sadece birkaçı…
Kapat

Form TV Ünitesi

Özgün ve minimal bir dizayn dilinin tercih edildiği Form TV Ünitesi, ahşabın en sıcak renklerini tek bir tasarımda buluşturuyor. Zarif ve estetik tavrının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de dikkat çeken Form TV Ünitesi; içindeki gizli çekmece bölmesiyle işlevsel yönünü ortaya koyarken, üst kutularda hem raflı açık kutu hem de kapalı kutu kullanımıyla en şık aksesuarlarınız için bir sergi alanı oluşturuyor.
Kapat

Daytona TV Ünitesi

Size formu ile evinize yakışan bir sadelik sunuyoruz… Daytona TV Ünitesi minimalist tasarımı, çarpıcı görünümü ile evinize çok yakışacak.
Kapat

Lanka TV Ünitesi

Lanka TV Ünitesi, arka panosuna sabitlenmiş televizyon kaidesi içeren tasarımı, renk ve kıvrımları ile bütünsel bir güzellik sağlıyor.
Kapat

Lotus TV Ünitesi

Lotus TV Ünitesi, kitaplarınız için tasarlanan kapalı ve açık raflı, farklı ölçülerdeki boy dolap özelliği ve yerli ceviz derzli çekmece alt modül seçeneği ile yaşam alanınıza işlevsel çözüm sunuyor.
Kapat

Genga TV Ünitesi

Metal ayakları, ahşap ve beyazın uyumlu birlikteliği ile dikkat çeken Genga TV Ünitesi, kullanışlı şıklık arayanların tercihi.
Kapat

Harvey TV Ünitesi

Harvey TV Ünitesi, tarzını yansıtmak isteyenlerin tercihi… Farklı yükseklikteki dolap ve rafları, altında iki çekmeceden oluşan tasarımı ile kullanışlı depolama alanları da işinizi çok kolaylaştıracak.
Kapat

Kaki TV Ünitesi

Duvara monte edilebilen modülü ve rafı ile kapasitesini daha da artırabileceğiniz Kaki TV Ünitesi, renkleri ve tasarımı ile de dinginliği evinize taşıyor.
Kapat

Nepal TV Ünitesi

Nepal Tv Ünitesi, minimal çizgilerin ürünü. Tasarımında gözetilen sadelik ahşap dokusunu ön plana çıkarıyor.
Kapat

Palma TV Ünitesi

Palma Tv Ünitesi salonunuza dinamizmi getiriyor. 4 çekmeceli tasarımı ise, seriye özel desenli kulpları ile tamamlanıyor.
Kapat

Prisma TV Ünitesi

Salonunuzun en güzel köşesini, fonksiyonel çözümler sunan Prisma TV Ünitesine ayırmanız gerekecek.