LODA MOBİLYA İŞBİRLİĞİ İLE MOBİLYA TASARIM YARIŞMASI

LODA MOBİLYA ve AREL Üniversitesi İşbirliği İle Mobilya Tasarım Yarışması Düzenleniyor

Loda Mobilya olarak tasarım konusunda gençlerimizin vizyonuna ve yenilikçi bakış açısına inanıyor ve Arel Üniversitesi ile beraber yürüttüğümüz Mobilya Tasarım Yarışmasıyla genç yetenekleri destekliyoruz.

Arel Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü öğrencilerinin katılacağı mobilya tasarım yarışmamız için son teslim tarihi 9 Ocak 2020! Daha fazla bilgi için Arel Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü duyuru sayfasını takip edebilirsiniz.

Detaylar ve Yarışma Şartnamesi İçin Tıklayınız

Çizimler Tasarım Öyküsüne Dönüşüyor…

Kimler fark yaratır, kimler ilham verir? Önemli olan yenilikleri takip etmek midir yoksa takip edilen yeniliklerin öncüsü olmak mıdır? Biz Loda Mobilya olarak her zaman hayallerinde sınır tanımayan ve çizginin dışına çıkabilen tasarımların fark yarattığına ve ilham verdiğine inanıyoruz.

Bu kapsamda hayallerinin peşinden gidebilen, özgün ve cesur olabilen genç yeteneklere destek olmak için Arel Üniversitesi ile bir tasarım yarışması düzenliyoruz. Amacımız vizyoner ve yenilikçi bakış açısıyla tasarımda kendine özgü bir anlayış ortaya koyan genç yeteneklerin dizaynlarını gerçeğe dönüştürebilmek. Tekdüze ve klasik normların ötesini görebilen taze fikirleri hayata geçirebilmektir. Bu noktada Arel Üniversitesi İç Mimarlık Fakültesi öğrencilerine, çizimlerin tasarım öyküsüne dönüşeceği Mobilya Tasarım Yarışması’nda başarılar diliyorum.

Saygılarımla Davut Karaçak…