YENİ DEKORASYON AKIMI, ROSE METAL

Yeni Dekorasyon Akımı; Rose Metal

Her geçen gün değişen dekorasyon trendleri yepyeni bakış açılarını ve stil doklarını yaşam alanlarına taşıyor. Bu trendlerden biri olan ve yarattığı masalsı etkiyle herkesi büyüleyen rose metal fırtınası dinecek gibi durmuyor. İster sade ister iddialı tasarımlarda tercih edilsin her evin kimyasıyla bir bütünlük yakalayabilen rose metal, kimi zaman maskülen evlere şaşırtıcı bir perspektif kazandırabiliyor.

Antares Yemek Odası

Ferah ve taze bir yaşam alanı yaratabilirsiniz

Rose metal detayların ve rose gold renginin dekorasyonda kullanımı en çok mekanın atmosferi üzerinde belirleyici oluyor. Bu sebeple eğer evinizde ferah, taze ve bir o kadar dengeli bir enerji oluşturmak istiyorsanız mutlaka rose metale şans vermelisiniz. Rengin ışıltılı enerjisi tüm evi sararken aynı zamanda rafine bir şıklık sunuyor. Kimi zaman sadeliği güçlü bir kimliğe dönüştüren rose gold, kimi zamansa cesur tercihler için çarpıcı seçenekler sunuyor

Aksesuarlarınızı rose metal seçebilirsiniz

Moda ve dekorasyon dünyasını domine etmeye başlayan metalik tonlar loft bir stil yaratmak için ideal. Ama hem loft hem de feminen bir tarz yakalamak isteyen kişilerin vazgeçmeyeceği bir ton var ki, o da rose metal. Hem gösterişli hem yalın, ihtişamlı bir tarafı olmasına rağmen sakin. Kesinlikle stil sahibi mekanlarda yer alması gereken rose metal, aksesuarlarınızda çok şık durabilir. Bu aksesuarlarınızı aynı zamanda rose metal detaylı mobilyalarıyla buluşturabilir, tasarımlar arasında görsel bir bütünlük yakalayabilirsiniz. 

Antares TV Ünitesi

Ana mobilyalarda rose metal devrimi

Feminen, romantik ve dramatik… Yaşam alanlarının karakterini belirleyen ana mobilyalar, rose metalin büyüsüne kapıldığında ortaya gerçek bir sanat çıkıyor. Üstelik doğru tasarımlarla buluştuğunda çok şık, kaliteli ve çizgi üstü bir görünüm yaratıyor. Yatak odalarında romantik rüzgarlar estiren rose metal, yemek odalarında keyifli sofraların en şık ev sahibine dönüşüyor. Salonlarda ise bir yıldız gibi parlayan rose metal, ihtişamlı bir şıklık yakalıyor. 

Dali Yemek Odası

Rose metal & mermer uyumuna şans verin

19.yüzyıl asillerinin evinde sıklıkla kullanılan rose metal, bugün modern yorumuyla harikalar yaratıyor. Özellikle de geçmişi binlerce yıla dayanan mermerin karakteristik dokusuyla buluştuğunda güçlü bir lüks çağrışımı yapıyor. Mermerin maskülen tavrı, rose metalin feminen stiliyle buluşunca iç mekanda etkileyici bir kontrast yaratıyor. Üstelik mermerin uyandırdığı doğal ama lüks görünüm, evin her köşesinde rahatlıkla kullanılabilir.