Evinizi Bahara Hazırlayın

EVİNİZİ BAHARA HAZIRLAYIN

Bahar aylarına girerken corona virüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde yine de kendinize küçük mutluluklar yaratabilirsiniz. Vaktinizin büyük bir bölümünü evde geçirdiğimiz bu zamanlarda doğadan ilham alabilir ve evinizi bahara hazırlayabilirsiniz. Özellikle de güzel enerjilere her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz için küçük dokunuşlarla güzel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Siz de evinizi küçük stil ipuçlarıyla bahara hazırlayabilir, sevdiklerinizin de moralini yükselterek yaşam alanlarınızda baharın enerjisini hakim kılabilirsiniz.

Salda Berjer

Bahar canlılığı için doğadan ilham alın

Bahar teması için ahşap materyallerden yapılmış mobilya ve aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin ahşabın ön planda olduğu şık bir berjer ile kitap okuma köşenizi tamamlayabilir, ahşap aydınlatmalarla ortamın rüstik havasını destekleyebilirsiniz. 

Prisma Orta Sehpa

Tabiattan bir kare; mermer

En az ahşap kadar değerli olan ve geçmişi binlerce yıla dayanan mermer, bahar şıklığına maskülen ve natürel bir hava katmak için ideal bir seçenek sunuyor. Doğayı yaşam alanlarına davet eden mermer, yemek takımlarından sehpalara kadar birçok alanda kullanılabiliyor. Doğadan dokular ve natürel malzemeler baharı çağrıştırdığından evini bahara hazırlamak isteyenler için mermer, güçlü bir stil şansı veriyor.

Antares Yemek Odası

Canlı renkler ile bahar coşkusunu hissedin

Evinizde seçeceğiniz renkler, bahar dekorasyonu adına çok etkileyici bir görünüm yaratabilir. Şu sıralar çok popüler olan ve özgün bir şekilde kullanıldığında lüks bir kompozisyon oluşturan rose metal ve gold kullanabilirsiniz. Rose metali ana mobilya unsurlarında kullanabileceğiniz gibi yardımcı aksesuarlarda da tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra doğadan ilham alan yeşiller, mavilere ve pastel tonlara sık sık yer verebilirsiniz. Masif ahşap ve gri, bej, beyaz tonlardaki mobilyalarla romantik ve naif bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Doğal dokuları tercih edin

Aksesuar tercihinde fonksiyonel, zarif parçalar seçerek hem baharın tazeleyici enerjisini evinize taşıyabilir hem de samimi bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bu noktada evin odak noktası olan orta sehpaları daha şık ve işlevsel hale getirebilirsiniz. Orta sehpanıza yerleştireceğiniz hasır sepetler, seramik vazolar, cam şişeler, yeşil bitkiler ve canlı çiçeklerle doğadan bir resim sunabilirsiniz.

Birbirinden şık ve modern mobilya çeşitleri için Loda Mobilya mağazasını tercih edebilirsiniz.