EVİNİZİ SONBAHAR RENKLERİYLE ISITIN

Evinizi Sonbahar Renkleriyle Isıtın

Tabiatın toprak tonlarına büründüğü, ılık rüzgarların doğanın ihtişamına karıştığı şu günlerde, yaşam alanlarının enerjisi de bu büyüye kapılıyor. Özellikle de ev dekorasyonuna damga vuran renkler ve stiller, sonbahardan aldığı ilhamını göz kamaştırıcı bir şıklıkla sunuyor. En sıcak renklerin, multifonksiyonel tasarımlarla buluştuğu 2019 sonbahar sezonunda ön plana çıkan diğer detaylar ise şu şekilde...

Ahşabın Sanatsal Yolculuğu Başlasın

Sır Yemek Odası

İç mekana derinlik ve ruh katan country stil, bu sonbaharda da öne çıkan akımlar arasında yer alıyor. Özellikle de ahşabın ön planda olduğu tasarımlar dekorasyon anlayışını domine ederek yaşam alanlarında doğallığı hakim kılıyor. Doğanın en değerli hediyelerinden ahşabın sanatsal dokunuşlarla mekanlarda yer bulması ev stiline rüstik bir perspektif kazandırıyor. Bu noktada evinizde sonbahar rüzgarları essin istiyorsanız doğallığı korunmuş ahşap aksesuarlara yer verebilir, dekoratif elementlerle country tarzını tamamlayabilirsiniz. 

Renk Yelpazesinin En Sıcak Tonlarına Yer Açın

Capella Köşe

2019 sonbahar sezonunun tartışmasız en favori renkleri, tabiatın tonları olacak. Sıcak kahverengiler, şarap kırmızısı, sıcak bordolar, somon ve adaçayı yeşili... Tüm bu tonlar hem yaşam alanlarınızın atmosferini güçlendirecek hem de sıcaklık hissi ile aidiyet duygusunu arttıracak. Özellikle de gündoğumu renkleriyle enerjisi yüksek iç mekanlar yaratabilirsiniz. Bunun için koltuktan yemek odalarına, yatak odalarından aksesuarlara kadar tüm parçalarda bu renklere yer verebilir, cesur renk kombinasyonları ile çarpıcı dokunuşlar yapabilirsiniz.

Yoksa 70’ler Geri mi Dönüyor?

Soho Konsol

Son yılların vazgeçilmez trendi retro, yaşam alanlarının enerjisini yükseltmeye devam ediyor. Yumuşak hatlar, zarif geçişler ve şaşırtıcı materyaller sıklıkla karşımıza çıkıyor. Özellikle de yakın geleceğin diğer bir tasarım trendi ise doğal taşlar. Hali hazırda mermer, evlerde sıkça kullanılıyor olsa da ilerleyen dönemlerde mermerin yanı sıra yapaylıktan uzak tamamen doğal taşları da evlerde görmek mümkün olacak.