Güçlü Bir Ev Stilinin ‘Puf’ Noktası

GÜÇLÜ BİR EV STİLİNİN "PUF" NOKTASI

Ev dekore etmenin atlanmaması gereken bazı önemli noktaları vardır. Özellikle de küçük dokunuşların büyük farklar yaratacağına inanan detaycı stil tutkunları için… Bu noktada ana mobilyaların yanı sıra yardımcı aksesuarlara büyük iş düştüğü unutulmamalıdır. Çünkü evin genel atmosferini tamamlayan, kişiliğini oluşturan derinlik algısını güçlendiren aksesuarlar, güçlü ve çizgi üstü bir stil oluşturmak için belirleyicidir. Özellikle de puflar, kendisi ne kadar küçük olsalar da etkisi oldukça büyüktür.

Keyifli yaşam alanları yaratın

Ev stilinin en özel parçalarından biri olan puflar, yardımcı oyunculuktan çok daha fazlasını üstleniyor. Çağdaş yaşam formları için özel bir yer edinen puflar özellikle de evlerde kişisel alanlar yaratmak isteyenler için özgün seçenekler sunuyor. Okuma köşelerinin vazgeçilmez eşlisi olan puflar, kimi zaman yatak odalarında puf banklar olarak kimi zamansa salonların tam da merkezinde bir orta sehpa olarak ortaya çıkıyor. Keyifli yaşam alanları yaratmak için de renk ve kombinasyon özgürlüğü sağlayan puflar, konforlu ve huzurlu bir seçeneğin ipuçlarını sunuyor.. 

Fency Puf

Renkli puflar ile evin dinamizmini arttırın

Cesur olun, renk kullanmak konusunda kendinizi cesaretlendirin. Bunun için renklerin dengeli bir şekilde kullanıldığı iddialı puflar ile berjerinizi daha şık hale getirebilirsiniz. Pembe, rose metal ve altın detaylı pufları seçmekten çekinmeyin. Aynı zamanda pufun üzerine ince bir şal yerleştirebilirsiniz. Bu sayede hem serin yaz akşamlarına karşı önem alabilir hem de ev dekorasyonunuz için sihirli bir dokunuş yapabilirsiniz.

Farklı tasarımlara şans verin

Klasik tasarımların dışına çıkanlardansanız çizgi üstü dizayna sahip puflar tam size göre. Bu noktada geometrik formda, asimetrik puflar ile hem şaşırtıcı hem de iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda pufları sehpa olarak da kullanabilir, şıklığının yanı sıra fonksiyonelliğinden de yararlanabilirsiniz.

Pigolio Puf

Rahatlıktan ödün vermeyin

Pufların en önemli özelliği konforu tamamlıyor olmalarıdır. Bu noktada koltuğunuzun veya berjerinizin yanına yerleştireceğiniz bir puf ile kesinlikle rahatlığı ikiye katlayabilirsiniz. Aynı zamanda pufun yanına koyacağınız küçük bir sehpa ile kendinize özel rahat bir alan yaratabilir, kahve keyfiniz için mahremiyet yaratabilirsiniz.

Son olarak, birbirinden şık puf modelleri için Loda Mobilya'yı tercih edebilirsiniz.