MOBİLYANIN MUTLULUKLA BİR İLGİSİ VAR

Doğayı rehber alan tasarımlarda renkler başrol oynuyor. Yalın tasarımlar, sıcak dokular da onu destekliyor. Yaratıyor.


Doğal ve natürel malzemeler, iddialı tasarımlar ve yeni bakış açılarının birleşiminden oluşan benzersizlik, Loda Mobilya’nın ana felsefesini oluşturuyor.

Modern ve minimal tasarımı kendine has stiliyle yorumlayan Loda Mobilya, yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk gruplan ve aksesuarlar ile evinizde mutlu yaşam alanları yaratıyor. Masif ahşap kaplamaların natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı koleksiyonlarda, canlı renklerin yanı sıra soft, pastel ve doğal tonlar da göze çarpıyor. Yaprak yeşili ve toprak renkleri ise doğaya duyulan özlemi renklerle gidermeye olanak tanıyor. Modüler mobilyalar, daha pratik yaşamak isteyenlerin tercihi oluyor.

Üretici olma avantajı 2000 yılından bu yana ileri teknoloji ve insan emeğini birleştirerek konsept mobilya üreten Loda Mobilya’nın İstanbul’da Modoko, Masko ve Bostancı’da showroom’ları, Bursa Nilüfer’de mağazası, Azerbaycan Bakü’de de bir showroom’u bulunuyor. Beş yeni mağaza daha açmayı hedefleyen Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karacak, “Biz üretici firma olmanın avantajını kullanarak hızlı aksiyon alabiliyoaız. Müşterilerimize her şeyden önce bir yaşam biçimi sunuyoruz. Tasarımla birlikte konforu da düşünerek üretmek temel amacımız. Uluslararası ölçekte kalite ve hizmet sunan yerli bir marka olmak bizim için gurur kaynağı” diyor. Modern ve minimal tasarımlarda masif ahşap kaplamalar, natürel cilalar ve doğal renklerle tamamlanıyor. Modüler mobilyalar, minimal tasarımlarıyla zamansızlar ve modern yaşama uyum sağlıyorlar.

Hello Decor 9 Kasım 2016 yayınından alınmıştır.