LODA MOBİLYA, ROTAYI Antalya'ya ÇEVİRDİ

Sürdülebilir başarının istikrarlı yatırımlarla sağlanacağına inanan Loda Mobilya, bu konuda adımlar atarak, Antalya Aspendos'a açacağı yeni showroom ile mağaza sayısını 15'e çıkartıyor. Benimsediği dekorasyon anlayışı ve vizyoner bakış açısıyla sektörde farklı bir noktada konumlanan Loda Mobilya, mağaza zincirine halkalar eklemeye devam ediyor. Yeni yatırımlarla Loda ailesini büyütmeyi hedeflediklerini dile getiren Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; "Antalya'da mağaza açmanın ve Loda ailesine yeni bir üye kazandırmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Loda Mobilya olarak bu atılımla yaratmak istediğimiz geniş mağaza ağına bir adım daha yaklaştığımızı düşünüyorum" dedi. Karaçak, "En önemlisi de 'Kalbe dokunan tasarımlar' felsefesiyle oluşturduğumuz koleksiyonları Antalya ile buluşturacağımız için ayrıca mutluyuz. Mağazamız Antalya'nın en prestijli bölgelerinden Aspendos Bulvarı'nda yer alıyor. 1500 metrekare alan üzerine kurulu 3 katlı mağazamızda; yatak odalarından yemek odalarına TV ünitelerinden, koltuk gruplarına ve mobilya aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor. Konsept mağaza anlayışıyla hayat bulan Loda mağazasının, çizgi üstü bir tasarım ve rafine zevklerin buluşma noktası olacağına inanıyorum." şeklinde konuştu.

"AİLEMİZİN BİR PARÇASI"

Tüm stratejilerini değişen müşteri beklentileri ve pazar üzerine kurduklarını ifade eden Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; "Loda Mobilya olarak sektörün iç ve dış dinamiklerini iyi yönetmeyi ve bu doğrultuda bir yol haritası çizerek ilerlemeyi kendimize rehber edindik. Bu ilkemiz bizi her zaman daha fazla çalışmak ve daha iyisini yapmak için teşvik ediyor. Antalya'nın Muratpaşa ilçesine açacağımız yeni mağazamızda tam olarak bu ilke ve inancın bir sonucudur. Açacağımız her mağaza ve bize katılan her yeni bayi, tıpkı Antalya mağazamız gibi ailemizin bir üyesi olacaktır. Bu anlamda Loda çatısı altında yer alacak her yeni bayi ile ilerleyişimizi sürdürmek, ulusal ve uluslararası arenada yakaladığımız başarıyı küresel ölçekte büyütmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

"ÇALIŞMAYA DEVAM"

Hedefleri doğrultusunda adımlar atmayı sürdüreceklerini ifade eden Davut Karaçak, "2018, bizim için büyük yatırımların yılı olacak. Antalya ile başlayan mağaza ataklarının devamının geleceğini söylemek isterim. Açtığımız ve açacağımız mağazaların yanı sıra üretim kapasitemizi yüzde 300 arttıracak yeni fabrikamız da bu ilerleyişin önemli bir aktörü olacak. Biz dün olduğu gibi bugün de çalışmaya ve gelecek için ilerlemeye devam edeceğiz." dedi.