KONSEPT MOBİLYALAR

İstanbul Modoko'daki mağazasını yenileyen Loda; doğal malzemelerle ürettiği tasarımlarını yepyeni koleksiyonlarla buluşturuyor.

YENİ BAKIŞ açılarının birleşiminden oluşan benzersizlik, Loda'nın ana felsefesini oluşturuyor. İstanbul 'da yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya,yenilenen Modoko mağazasında; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanlan oluşturmak ilkesiyle çalışıyor.

Koleksiyonlarında günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor. Modoko mağazasının yenilenmesiyle ilgili açıklama yapan Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, "Günümüzde değişen yaşam alışkanlıklarımıza en hızlı adapte olan markalar ön plana çıkıyor artık. Kendini yenileyebilen, en önemlisi müşterisini iyi tanıyan ve isteklerine hemen karşılık üretebilen markalar tüketicinin gözünde değerli hale geliyor. Biz üretici firma olmanın avantajını kullanarak hızlı aksiyon alabiliyoruz. Mobilya da hızlı tüketim grubunda yer alıyor ve Loda olarak yenilikçi bakış açımızla hedefimizi hiç durmadan daha yükseğe taşıyoruz. Müşterilerimize, her şeyden önce bir yaşam biçimi sunuyoruz. Yaşam alanlarının dizaynı ile birlikte konforunu da düşünerek üretmek, temel amacımız" diyor.

Türkiye'nin nitelikli mobilya üreticileri arasındaki Loda showroom'ları İstanbul Modoko, Masko ve Bostancı'da; Bursa, Nilüfer'de ve Azerbaycan, Bakü'de bulunuyor.

All Decor Dergisi 2016 Eylül Sayısı'nda yayınlanmıştır.