MODERN RETRO ÇİZGİLER

New York, Paris ve Stockholm gibi loft mimarisinin dikkat çektiği büyük şehirlerle artık İstanbul da yarışıyor. Modern ve özgün yaşam biçimiyle garaj veya hangardan dönüştürülen loft dairelere modern tasarımlarıyla ilham olan Loda Mobilya, şehirli evlerde retro rüzgarı estiriyor..

Tarihi ve kalabalık şehirlerde geniş camları, asma katlar, yüksek tavanları ve brüt beton duvarları ile dikkat çeken loftlar, İstanbul'da yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor Eski yerleşim bölgelerinde yükselmeye başlayan trendin dekorasyonunda ise özgün bir yaklaşım var. Daha maskülen bir atmosferin olduğu yaşam alanlarında vintage aksesuarlar, retro mobilyalar ve deri yüzeyler karşımıza çıkıyor Loda Mobilya dekorasyon dunyasında değişen trendleri yakından takip ederek her sezon farklı desen, renk ve stillerde ürünler tasarlıyor. Mevsimin enerjisini ve ruhunu yaşam alanlarına taşıyan marka, Loda Mobilya tasarımlarının girdiği her odaya sıcaklık, derinlik ve benzersiz bir doku katıyor. Endüstriyel tarzdaki aksesuar ve aydınlatmalarla müthiş bir uyum yakalayan Loda Mobilya ürunleri, metanın soğukluğunu yumuşak renk ve tasarım geçişleri ile kırıyor iş hayatının yorucu ortamından çıkıp evinize geldiğinizde size konforuyla yorgunluğunuzu unutturacak Comodo köşe koltuk, modern tasarımıyla cesur bir duruş sergiliyor.

Farklı dokunuşları tüm koleksiyonlarına yansıtan Loda. Comodo modelinde kullandığı leke tutmaz füme renge kumaşı ve patchwork desenli yastıklarıyla hayatınızı kolaylaştırıyor. Ergonomik yapısıyla benzersız konfor sağlayan Comodo, hayatının her alanında rahatlık arayanlar için tasarlanmış bir ürün. Ayrıca kitaplıklı modüle sahip tasarımın yan bölmeleri de sehpa görevi üstleniyor. Loda Mobilya'nın benzersiz tasarımlarını deneyimlemek için mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Maison Française 2016 Ekim Sayısı'ndan alınmıştır.