MODOKO'DA YENİLENEN MAĞAZA

İstanbul Modoko’da 2013 yılında açtığı mağazasını yenileyen Loda; doğal ve natürel malzemelerle oluşturduğu iddialı tasarımlarını yepyeni koleksiyonlarla buluşturarak kullanıcılarına sunmaya devam ediyor.

Tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada çizgi üstü konseptler oluşturan Loda; modern, yalın ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bir mottoyla ilerlemesini sürdürüyor. Yenilikçi vizyonu ve özgün çizgisiyle üretim yapan Loda Mobilya yenilenen Modoko mağazasında; yatak odaları, yemek odaları, TV üniteleri, koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor.

Loda Mobilya, koleksiyonlarında günümüzün modern ve minimal tasarım yaklaşımlarını kendine has stiliyle yorumluyor. Masif ahşap kaplamaların natürel cilalarla ve doğal renklerle kullanıldığı Loda koleksiyonlarında bu sezon; canlı renklerin yanı sıra, soft, pastel ve natürel tonları da görmek mümkün. Doğanın renklerini içeren yaprak yeşili ve toprak renklerinin göze çarptığı modeller, doğaya duyulan özlemi evlere taşıyor. Modern çizgisi ile Loda, modüler ve konsept mobilyalarıyla zamanın yeniliklerini tam olarak yansıtıyor.

HomeArt Dergisi 2016 Temmuz Sayısı’nda yayınlanmıştır.