SAHRA YATAK ODASI GEÇMİŞİN İZLERİNİ BUGÜNE TAŞIYOR

Zamansız tasarımlar vardır, özel dokunuşlarla birer ikona dönüşen… Ve ruhunu içinde barındıran tasarımlar vardır, her biri başka bir hikaye anlatan… Loda Mobilya hayat verdiği koleksiyonlara ruhunu her detayında hissedeceğiniz zamansız tasarımlara imza atıyor. Sahra Yatak Odası ile modern/klasik tarzın en göz alıcı örneğini yaşam alanlarına getiriyor.


Sıcak Bir Doku, Elegan Bir Tavır…

Zarif hatlarıyla yumuşak bir kompozisyon yaratan Sahra Yatak Odası, ahşabın sıcaklığını bej ve beyaz rengin rafine duruşuyla buluşturuyor. Rafine çizgilerin ön planda tutulmasıyla elegan bir silüet çizen Sahra Yatak Odası, yatak odalarında sadece ve dingin bir armoni yaratıyor.


Tasarımdaki özgün bakış açısıyla farkını ortaya koyan Loda, Sahra Yatak Odası ile klasik bir tavra modern bir yorum getiriyor. Karyola başlığında kullanılan kapitone detaylar ve geçmişi bugüne taşıyan retro dokunuşlar tasarımın klasikleri arasında yer alırken gardıroba entegre edilen TV ile teknolojik tarafını ortaya koyuyor.


Üstelik fonksiyonel özellikleriyle kullanım kolaylığı sağlarken şıklıktan da ödün vermiyor. Geniş depolama imkanı sunan gardırop, şifonyer ve komodinleriyle evin tüm yükünü üstlenirken estetik dokunuşlarla da özel birer detay olarak yerini alıyor.